Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 28813
Dostępność: (wtorek-20:49) Stan w ŁODZI 6 egz. Jest w 18 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni

Wielka saga historyczna przedstawiająca dzieje pięciu pokoleń obdarzonych niezwykłymi mocami matek i córek, dla których magiczne dziedzictwo jest zarazem niebezpiecznym zagrożeniem i wyjątkowym darem.

Bretania, 1821 rok. Kiedy grand-mère Ursule oddaje życie, by uratować rodzinę, wydaje się, że magia umiera razem z nią.

Mimo to kobiety z rodu Orchire walczą o zachowanie tradycji, powtarzają na wpół zapomniane zaklęcia i rytuały w nadziei na ich odrodzenie. A kiedy najmłodsza córka osiąga odpowiedni wiek, magia powraca. Kolejne pokolenia dokładają starań, by nie tylko posiąść moce, ale też utrzymywać je w ukryciu.

Kiedy jednak na horyzoncie pojawia się groźba II wojny, magia staje się bardziej potrzebna niż kiedykolwiek − i nie chodzi wyłącznie o proste eliksiry czy wizje, ale o zmianę historii świata.

Napisz opinię
2021-04-10 09:40:51 - Lola

Oto historia rodu czarownic. Każda przedstawicielka rodu ma "swoją" część książki, czyli mamy tutaj kilka narratorek. Skupiamy się tutaj na najważniejszych dla nich dniach/wydarzeniach. Autorka stworzyła świetne profile psychologiczne, dzięki którym rozumiemy dlaczego nasze bohaterki się tak konkretnie zachowują. Bardzo podobało mi się oddanie emocji, czytając tę historię czułam się, jakbym sama była czarownicą i kolejny rozdział miał być poświęconym moim przygodom. Polecam!!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Louisa Morgan

 • Wydawnictwo: 

  Prószyński

 • Ilość stron: 

  560

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788381232296

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...