Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27921
Dostępność: Ostatnie egzemplarze. Kto pierwszy ten lepszy. (sobota-20:53) Stan w ŁODZI OSTATNI 1 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni

W nadmorskim miasteczku po sezonie niejedno może się zdarzyć. Plotki rozprzestrzeniają się tak szybko, jak pędzi zimowy wiatr, i każda zmienia się w sensację.

Matka i córka. Po pierwszej zostały obrazy, trochę niepokojących opowieści i rzeczy w dużym, dawno nieużywanym domu. Druga pierwszej nie pamięta, ale postanawia odtworzyć łączące je więzi i zrozumieć, co stało się w przeszłości. Nie jest to łatwe, ponieważ dwadzieścia lat temu bliscy Inki postanowili ukryć przed nią przeszłość i zamknąć na zawsze dom, w którym mieszkała z matką. Teraz Inka może wreszcie go otworzyć i zgłębić zagrzebane pod kurzem tajemnice. Ktoś jednak był tam pierwszy i zabrał najcenniejszą rzecz, bez której prawda już zawsze będzie niepełna.

Czy Inka ją odzyska? Czy poradzi sobie z niechęcią miasteczka i ludzi, którym staje na drodze? Czy wygra z człowiekiem, który chce mieć monopol nie tylko na prawdę, ale i na Inkę?

"Zanim odfrunę" to opowieść o ludziach, których właśnie coś dogania. Jednych przeszłość. Innych czas. Jeszcze innych prawda. Niektórych próbuje dogonić miłość...

 • Autor: 

  Hanna Kowalewska

 • Wydawnictwo: 

  Wydawnictwo Literackie

 • Ilość stron: 

  568

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  13,3 x 20,7 cm

 • EAN: 

  9788308065891

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...