Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 24273
Dostępność: (pon-20:24) Stan 7 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Czarna Owca

Nigdy nie wiadomo, co los przygotował za życiowym zakrętem. Warto się jednak odważyć, by to sprawdzić – zwłaszcza jeśli ma się wsparcie najlepszej przyjaciółki. Zwariowana, słodko-gorzka opowieść o miłości, sile przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia. Bohaterki to trzydziestoparolatki, które po latach oddalenia przypadkowo wpadają na siebie w sklepie z odzieżą używaną.

Oto Magda – redaktorka w piśmie katolickim, której małżeństwo właśnie się z hukiem i wstydem rozpadło, poznaje Wiktora. Targana dylematami moralnymi, bezradnie się zakochuje i wdaje w romans, który jest rozbujaną huśtawką emocji. Wiktor długo nie potrafi się zdecydować czy chce stworzyć z Magdą związek, czy wieść życie lekkoducha i bawidamka.

Oto Jagoda – która na łamach prasy kobiecej radzi czytelniczkom w sprawach sercowych. Modelowa matka i żona skrzętnie skrywa przed światem, a także samą sobą, że jej małżeństwo to farsa.

Do czasu. Pewnego dnia niewinny czuły gest dawnego znajomego obudzi w niej pragnienia, o które się nawet nie podejrzewała. Wtedy mąż "postanawia poprawę" i proponuje jej wspólną terapię dla dobra ich związku i rodziny.

Ale jak zapomnieć o Jerzym?

Rusza lawina zdarzeń. Przez niemal rok kobiety przeżywają swe miłości i rozterki, którymi dzielą się w mailowych relacjach.

Napisz opinię
2020-05-26 12:21:06 - Magda W.

Jest to powieść o przyjaźni i o trudnych życiowych wyborach. Bohaterki mają nie lada zmartwienie, ponieważ decyzje jakie podejmą teraz wpłyną nie tylko na ich życie, lecz także na życie bliskich. Polecam :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Agnieszka Jeż, Paulina Płatkowska

 • Wydawnictwo: 

  Czarna Owca

 • Ilość stron: 

  464

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,3 x 20,3 cm

 • EAN: 

  9788380152489

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...