Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 11228
Dostępność: (poniedziałek-20:52) Stan w ŁODZI 8 egz. Jest w 19 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: The Facto

Walczakowie to… zwyczajni polscy Walczakowie z Trójmiasta. No, prawie zwyczajni. Bo jednak dziewięciorgiem dzieci mało którzy rodzice mogą się pochwalić. Mama tej niesamowitej zgrai po wielu przygodach z małymi kosmitami zwanymi dziećmi postanawia opuścić dziwną planetę zwaną własnym domem i powrócić do pracy. Wtedy jednak dzieje się coś niespodziewanego – zachodzi w dziesiątą ciążę…

„Dom pełen kosmitów” to pełna dystansu opowieść Justyny Walczak o jej rodzinie. Momentami wzruszająca, częściej zabawna, mówi o szczęściu jakie daje rodzicielstwo pisane przez bardzo duże R. Jeśli czasem masz wrażenie, że wariujesz ze swoim jedynakiem czy bliźniakami, książka Justyny Walczak pozwoli ci zrozumieć, w jak komfortowej sytuacji się znajdujesz. Znajdziesz w niej też moc wychowawczych porad i matczynych podstępów przetestowanych na kosmitach w różnym wieku.

Napisz opinię
2020-10-05 20:18:05 - asia

Powiem szczerze, że do tej lektury początkowo podeszłam z dystansem. Nie sądziłam, że spodoba mi się historia o wielodzietnej rodzinie. Jakże się myliłam! Justyna Walczak już od pierwszych stron zdobyła moje serce. Dom pełen kosmitów to przezabawny zbiór historii i rodzinnych anegdot. Od książki nie mogłam się oderwać, prześmieszne opowiastki. Rzadko mi się zdarza abym tak się zaśmiewała, komizm sytuacyjny na najwyższym poziomie!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Justyna Walczak

 • Wydawnictwo: 

  The Facto

 • Ilość stron: 

  200

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788361808312

Polecamy