Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 20755
Dostępność: Cena Czyni Cuda. (czwartek-18:46) Stan w ŁODZI 8 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Dobra Literatura

Gorzka i ironiczna opowieść o alkoholowym uzależnieniu zdegradowanego dziennikarza. Jedyną wartością, która może ocalić bohatera z pijackiego piekła, jest miłość. Tylko czy w alkoholowym zatraceniu, wśród wielu spotykanych przypadkowo kobiet, bohater potrafi odnaleźć tę jedną, którą naprawdę pokocha?

Tak więc kobiety i alkohol, a gdybym chciał być trywialny i wulgarny, co zdarza mi się w końcu nierzadko, powiedziałbym bez skrupułów – dupy i gorzała. Kobiety i alkohol, dupy i gorzała, oto one, „te dwie są miłości i dwie śmierci moje”. To Lechoń, zacytowałem jednego z moich młodzieńczych mistrzów, budzącego mój podziw nie tyle swoją niemodną poezją, ile tym, że z tęsknoty i samotności ów okularnik w garniturku skutecznie skoczył z okna wieżowca w Nowym Jorku.

Napisz opinię
2020-10-22 15:28:20 - Wroobl

Mam takie skrzywienie, że naprawdę uwielbiam czytać historie ludzi uzależnionych, a "Biały Kafka" jest jedną z moich ulubionych powieści o takiej tematyce. Fabuła zwięzła, ale poruszająca. Bohater dynamiczny, którego ze szponów alkoholu wyciąga miłość. Szybko się czyta, ale mimo to nie jest to opowieść, którą da się łatwo zapomnieć.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Grzegorz Kozera

 • Wydawnictwo: 

  Dobra Literatura

 • Ilość stron: 

  208

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12,5 x 19.5 cm

 • EAN: 

  9788364184130

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...