Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 14401
Dostępność: Cena Czyni Cuda. (poniedziałek-19:35) Stan w ŁODZI OSTATNI 1 egz. DOSTAWA za 7-9 dni
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

„Historia, od której nie oderwiecie się do końca”.

Emily Giffin, bestsellerowa autorka „New York Times”

To obok MOTYLA, Lisy Genovy, najpiękniejsza powieść o sednie człowieczeństwa, godności i mierzeniu się z nieuleczalną chorobą.

Miłość nigdy nie zapomina…

Anna Foster ma trzydzieści sześć lat i jest we wczesnym stadium choroby Alzheimera. Wie, że rodzina posyła ją do domu opieki Rosalind House dla jej własnego dobra. Spotyka tam Luke’a, jedynego rezydenta w wieku zbliżonym do niej. Anna nie spodziewa się, że kiedy ona będzie się buntować przeciw temu, jak teraz wygląda jej życie, ono połączy ją z Lukiem więzami miłości. I chociaż choroba zabiera jej coraz więcej wspomnień, Anna walczy, próbując zachować jak najwięcej – w tym nowe, piękne uczucie.

Eve Bennett z dnia na dzień zostaje samotną matką i zmuszona jest zrobić użytek ze swojego kulinarnego wykształcenia. Gdy w Rosalind House poznaje Annę i Luke’a, jest głęboko poruszona łączącym tych dwoje uczuciem.

Tragiczny wypadek sprawia, że rodziny zakochanych postanawiają ich rozdzielić, natomiast Eve zaczyna się zastanawiać, jak wiele jest skłonna zaryzykować, aby temu zapobiec.

Napisz opinię
2020-04-30 11:13:05 - asia

Wzruszająca, piękna historia! Mogą się przydać chusteczki

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-10-22 08:45:00 - Małgorzata Szojda

Książka dość wartościowa która zostaje z nami na dłużej. Piękna, wzruszająca książka ukazująca oblicze strasznej choroby. Wątek przewodni to trudny temat pokazany z wielu perspektyw.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Sally Hepworth

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  463

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788380751491

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...