Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 26312
Dostępność: Jest w 19 księgarniach. (wtorek-22:02) Stan w ŁODZI 6 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Replika

Czy coś osiągnę? Nie wiem, spróbuję, odwrócę kolejną kartkę. Już się tak bardzo nie boję.

Elżbieta od zawsze czuła, że żyje jedynie „dla kogoś”, aby spełniać czyjeś potrzeby i wpasowywać się w cudzą wizję świata. Do jej codziennych smutków dokładają się nie tylko niedająca satysfakcji praca i problemy finansowe, ale również matka, o której miłość Elżbieta bezskutecznie walczy od dzieciństwa, oraz mąż, od lat nieprzejawiający chęci do pracy.

Kto by pomyślał, że ucieczkę od problemów i samotności rozpocznie od przybrania apetycznego pseudonimu? Może dzięki temu zrozumie, że to już najwyższa pora, aby wyrzucić ze swojego życia wszystkie „może”, „jeśli”, „wydaje mi się”, „raczej”, „właściwie” i „gdyby”, a zamiast nich wprowadzić więcej „na pewno”, „zdecydowanie” i „bez wątpienia”.

Czy deficyt miłości można jakoś wypełnić? Oto słodko-gorzka opowieść o emocjonalnej pustce zafundowanej przez życie. Dokąd przed nią uciec? I czy to na pewno najlepsze rozwiązanie? Iwona Walczak snuje narrację melancholijną, ale nie ckliwą. Ku refleksji.Katarzyna Stec, blog Książki na czasie.

Napisz opinię
2020-05-05 23:50:23 - Agata D

Jeśli nie boicie się książek poruszających trudne i bolesne tematy...to pozycja MALINOWA TRUFLA pióra IWONY WALCZAK zdecydowanie może zyskać Waszą aprobatę! Odpowiednio wyważona dawka humoru i wzruszenia nadaje całości pozytywny wydźwięk, równoważąc to, co przykre: toksyczny związek, bolesne wspomnienia z dzieciństwa, poczucie krzywdy i stłamszenie. Polecam serdecznie!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Iwona Walczak

 • Wydawnictwo: 

  Replika

 • Ilość stron: 

  336

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788376746616

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...