Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 26882
Dostępność: (nie-19:24) Stan 7 egz.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

Pełna ciepła opowieść o życiu - jego poznawaniu - i nauce, która przydaje się w wielu sytuacjach. Czy warto gonić za marzeniami, jeśli kiedyś przyjdzie nam ponieść ich konsekwencje?

"Miejsce bez ciebie" to romantyczna historia z obyczajowym tłem. Główną bohaterką jest w niej Henna. Jako nastolatka, dość przebojowa i ciekawa świata, ma sporo obowiązków, które powstrzymują ją przed podejmowaniem zbyt spontanicznych decyzji. Ma dziewiętnaście lat, więc nie myśli o tym, co będzie w przyszłości, a po prostu cieszy się chwilą. Podczas festiwalu muzycznego wpada na Badhiego, który zupełnie miesza jej w głowie i odbiera trzeźwość umysłu. Wspólnie cieszą się swoją bliskością i gwałtownym, pełnym żaru uczuciem, które zaczyna ich łączyć. Badhi jest zmuszony wyjechać bez pożegnania, z czym Henna nie do końca potrafi sobie poradzić, bo dokładnie wtedy, gdy zniknął, ona uświadomiła sobie, jak wiele dla niej znaczy.

Nim zdoła poznać gorycz zawodu, na jej drodze staje szkolny pedagog, pan Mallone. Oboje szybko się do siebie zbliżają, a ich relacja staje się coraz bardziej zakazana. Kiedy wszystko się wydaje, Henna musi podjąć jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu: czy ukończy szkołę z dala od pana Mallone’a, czy wyruszy w niezapomnianą podróż, o jakiej zawsze marzyła. Szybko przekona się, że nie można mieć wszystkiego. Co wybierze i na co postawi, by być szczęśliwą w przyszłości?

Napisz opinię
2020-06-08 12:22:48 - Aania77

"Miejsce bez Ciebie" to historia pięknej, ale również trudnej miłości. Jewel E. Ann pisze o trudnych wyborach, poszukiwaniu siebie i miłości, która potrafi przezwyciężyć wszystko. Serdecznie polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Jewel E. Ann

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  380

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380757868

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...