Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 17743
Dostępność: (poniedziałek-21:48) Stan w ŁODZI OSTATNI 1 egz. DOSTAWA za 7-9 dni Jest w 15 księgarniach.
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Replika

Porywająca opowieść o niezwykłej przygodzie, ale przede wszystkim o przyjaźni – szczerej, prawdziwej i zdolnej pokonywać największe przeszkody.

Trzech przyjaciół – Raphael, Gardo i Szczur – żyje na ogromnym wysypisku. Utrzymują się z codziennego grzebania w śmieciach. Pewnego dnia Raphael przypadkiem znajduje w jednym z worków coś – coś unikatowego i bardzo tajemniczego. Na tyle niezwykłego, że decyduje się to zachować nawet wtedy, gdy miejska policja zaczyna oferować za znalezisko pokaźną nagrodę. I wtedy zaczynają się kłopoty.Wkrótce chłopcy z wysypiska będą musieli wykorzystać całą swoją odwagę i spryt, by ocalić głowy przed prześladowcami, depczącymi im po piętach. To od nich będzie zależało, czy wielki sekret rządzących ujrzy światło dzienne…

Na podstawie tej niezwykłej, przetłumaczonej na 25 języków historii powstaje film Stephena Daldry’ego, twórcy "Billy’ego Elliota" i "Godzin". W obsadzie m.in. Rooney Mara oraz Martin Sheen.

Napisz opinię
2020-05-05 10:43:01 - Michał J.

Powieść młodzieżowa, ale nie tylko. Myślę, że czytelnik w każdym przedziale wiekowym znajdzie w niej coś dla siebie. Na pewno jest wciągająca i bardzo dobrze się ją czyta.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Andy Mulligan

 • Wydawnictwo: 

  Replika

 • Ilość stron: 

  292

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 19 cm

 • EAN: 

  9788376742823

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...