Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 04565
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Smak słowa

Przewrotna, słodko-gorzka „Pieśń harfy” to najcieplejsza – i najzabawniejsza – jak dotąd powieść Leviego Henriksena.

Dowcipna, ciepła i niezwykle zajmująca opowieść o miłości i Bogu, przyjaźni, zdradzie i utraconej nadziejach. Cierpiący z powodu kaca producent muzyczny Jim Gystad odwiedza kościół w Vinger i słyszy anielski śpiew. Głosy dobiegające z ławki za Jimem praktycznie unoszą go do wieczności i uwalniają od przygnębiającej rzeczywistości. Po raz pierwszy od lat jego egzystencja nie wydaje mu się całkowicie pozbawiona sensu.

Głosy, które słyszy, należą do Śpiewającego Rodzeństwa Thorsen. Przed wieloma laty trio składające się z dwóch braci i siostry koncertowało po Stanach Zjednoczonych i sprzedało setki tysięcy płyt z singlami zatytuowanymi „To krzyż, który mam dźwigać” czy „Trzydzieści srebrników na Biblii naszego Ojca”. Każde z rodzeństwa odnalazło po drodze miłość swojego życia. I każde ją utraciło.

Od tej pory Jim myśli tylko o jednym: postanawia namówić Śpiewające Rodzeństwo Thorsen do powrotu na scenę. Czeka na niego wiele poważnych przeszkód, z czego najtrudniejszą okaże się przywrócenie miłości z powrotem do ich życia.

Napisz opinię
2020-04-15 18:56:56 - Gosia

Powieść spokojna i liryczna, można się zatrzymać, zadumać i zauroczyć :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Levi Henriksen

 • Wydawnictwo: 

  Smak słowa

 • Ilość stron: 

  300

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  14,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788364846465

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...