Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 25311
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wydawca: Filia

Nowa powieść autorki bestsellerowego Zostań ile chcesz!

Lilianna Berg każdego poranka otwiera oczy i przyjmuje z radością to, co przyniesie kolejny dzień. Bo każdy dzień jest wyjątkowy, już nigdy się nie powtórzy.


Dziewczyna kolekcjonuje unikatowe, barwne sukienki, które odzwierciedlają jej osobowość, odwagę i gotowość na podejmowanie nowych wyzwań. Codziennie rano staje przed lustrem, patrzy z radością na swoje oblicze i mówi: „Życie Cię kocha, Lili”. Cztery proste słowa, które są początkiem wszystkiego.Mimo utraty rodziców dziewczyna ma wyjątkową pogodę ducha i nosi głowę wysoko, a przeszkodom które napotyka na swojej drodze, dziarsko stawia czoła.


Spotkanie z radosną i kolorową Lili jest jak piękny letni poranek. Wnosi świeżość, energię, łamie utarte schematy i… daje kopniaka do tego, by w końcu się obudzić i zacząć naprawdę żyć. Bo bez względu na to, ile masz lat, kim jesteś i co robisz, życie Cię kocha, i tylko od Ciebie zależy, co zrobisz z tą miłością.

Napisz opinię
2020-05-01 15:06:27 - Aleksander

Wszystko jest lekcją, z której można coś wyciągnąć i wszystko spotyka nas po coś. Tylko od nas zależy jak pokierujemy naszym życiem. Należy przyjmować wszystko z uśmiechem. Takie wartości i styl życia stara nam się przekazać autorka poprzez młodą bohaterkę. Przyjemna pozycja

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
  • Autor: 

    Anna H. Niemczynow

  • Wydawnictwo: 

    Filia

  • Ilość stron: 

    380

  • Oprawa: 

    miękka

  • Format: 

    14 x 20 cm

  • EAN: 

    9788380757196

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...