Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 21580
Czas realizacji zamówienia do momentu przekazania paczki do kuriera : 2 dni
Wydawca: Filia

Młody weteran wojenny, Christopher Barlow, cudem uniknął śmierci. Jest zdruzgotany. Nie potrafi już kochać, za to nienawidzi z pasją; nie potrafi wyrwać się z kręgu cierpienia, mrocznej zasłony przesłaniającej mu cały świat. Dopiero gdy przymusowo dołącza do grupy równie nieszczęśliwych, walczących z własnymi problemami osób, ponownie zaczyna przyglądać się swojemu życiu.


Czego ci ludzie mogą się od siebie nauczyć? Jak mogą nawzajem sobie pomóc? Christophera nieustannie dręczy też pytanie, czy będzie w stanie ponownie obudzić w sobie miłość.


Odpowiedź uzyska wyruszając w podróż z piękną kobietą, która stopniowo traci wzrok, umierającym nastolatkiem w terminalnym stadium raka i molestowaną w dzieciństwie dziewczyną, która nie potrafi zdecydować czy chce dalej żyć.


Cztery osoby, które prócz przeznaczenia nie mają ze sobą nic wspólnego. Cztery osoby, które spotka przygoda, strach, ból i miłość. Podczas swej podróży odrobią najważniejszą w życiu lekcję.


Dowiedzą się czym jest cała prawda o szczęściu…

Napisz opinię
2020-04-21 10:23:32 - Klaudia

Czwórka bohaterów każda ze swoim własnym problemem, próby samobójcze, rak, molestowanie i trauma spowodowana wojną. Nie jest to lekka książka w której wszystko jest piękne i kolorowe, lecz pozycja skłaniająca do refleksji. Polecam

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-04 20:45:53 - Magdalena Bartnik

Pozycją dla wrazliwych... Odciąga od problemów

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-20 10:07:13 - Michał J.

Ciepła, wzruszająca i miejscami zabawna powieść drogi dla każdego.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
2021-01-22 11:12:40 - a

Cała prawda o szczęściu to wzruszająca powieść drogi z dużym ładunkiem emocjonalnym. Sawyer Bannett sięga po trudne tematy i nie oszczędza swoich postaci... Czworo bohaterów, których z pozoru nie wiele łączy wybierają się w wspólną podróż przez Stany. Każdy nich ma za sobą trudną przeszłość, ciężki bagaż doświadczeń i nie wiele lepszą perspektywę na przyszłość. Z pozoru obcy sobie ludzie muszą nauczyć się wspólnie funkcjonować. Czy traumatyczne wydarzenia będą spoiwem łączącym grupę?

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Sawyer Bennett

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  304

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380753358

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...