Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 21680
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni

Agent specjalny Tymek wyjaśnia: TA KSIĄŻKA NIE JEST ZWYCZAJNA! Ma formę harmonijki, którą można oglądać strona po stronie jak tradycyjną książkę lub rozłożyć w całości niczym mapę. A raczej dwie mapy, bo znajdziemy tutaj panoramy dwóch miast: Podniebna z jednej strony harmonijki i Podziemina z drugiej!Sprawdź, który ze sposobów podróżowania po tych niezwykłych miastach odpowiada ci najbardziej! Bez względu na to, co wybierzesz, nie zapomnij o misji, jaką musi wykonać Tymek, i nie przegap zadań specjalnych, które czekają w każdym z miast! Do odnalezienia jest mnóstwo przedmiotów i wiele osób potrzebuje twojej pomocy. Nie zwlekaj, przyłącz się do misji!

Napisz opinię
2020-04-06 17:05:05 - Tomasz

Wow! To jest coś. Gdybym dostał taką książkę jak sam byłem dzieckiem, to bym kwiczał z radości. Uwielbiałem takie szczegółowe ilustracje, w które mogłem wpatrywać się godzinami. Nawet teraz mnie do tego ciągnie i zanim dałem w prezencie siostrzeńcowi sam oglądałem z przyjemnością. :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-12 18:57:13 - Aleksander

Super książka do ćwiczenia percepcji :) Dwie mapki w jednej pozycji, choć autor podaje nam kilka zadanek do rozwiązania typu znajdź na mapie, bądź policz ile jest, możemy również sami udoskonalać sobie tą zabawę - granicą jest tylko wyobraźnia

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Tomasz Kowal

 • Wydawnictwo: 

  Nasza Księgarnia

 • Ilość stron: 

  14

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  23,5 x 23,5 cm

 • EAN: 

  9788310130860

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...