Wczytuję dane...

Świąteczne książki

Świąteczne książki
Przewidywany czas czytania:
2 minuty 30 sekund.
Wpis popełniony przez  Księgarki z Księgarni na Pradze w Warszawie

Z pierwszymi taktami piosenek Last Christmas i All I want for Christmas is you, z pierwszymi minutami netflixowych komedii świątecznych warto zaopatrzyć się też w świąteczne książki!

W naszych księgarniach oraz na takczytam.com znajdziecie Państwo mnóstwo świątecznych książek. Nie tylko dla dzieci, ale także powieści i powiastek obyczajowych. Wszystkie łączy je jedno - magia Świąt. Lekki śnieżek osadzający się na rzęsach, ciepły sweter, zimowa herbatka w kubku... Miłość, przyjaźń... Czy zimą potrzebujemy czegoś więcej?

Łatwo wyobrazić sobie przyjemny wieczór pod kocem z książką, która otuli nas ciepłem: przyjemnymi bohaterami, wciągającą fabułą, pięknem i dobrocią. Przecież właśnie taki jest świąteczny czas, pełen cudów i światła. 

Świąteczne książki z naszej oferty wydawane przez topowe wydawnictwa: Wydawnictwo Filia i Wydawnictwo Poznańskie. Do magicznej grudniowej krainy zapraszają nas więc najlepsze polskie autorki i polscy autorzy. Możecie wyobrazić sobie więc, że bajkową atmosferę potrafią wymalować słowem po mistrzowsku. 

Książki świąteczne będą też świetnym pomysłem na prezent, nie bez przyczyny umieściliśmy je więc w naszym księgarskim PREZENTOWIKU. 

Świąteczne książki można nabyć też w PAKIETACH. Każdy czytelnik wie, że lepiej mieć dwie książki, niż jedną!

   

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszmi świątecznymi regałami, jesteśmy pewni, że te książki pomogą Wam wczuć się w bożonarodzeniowy klimat, umilą Wam niejeden wieczór i sprawią, że oczekiwanie na Święta będzie tak niesamowite jak w dzieciństwie.

Oczywiście mamy też całą kategorię świątecznych książek dla dzieci. W dziale dziecięcym znajdziecie świąteczne powieści dla dzieci i młodzieży, książeczki dźwiękowe, kolędy, kolorowanki, wycinanki, wypychanki. Wszystkie te pozycje pomogą Wam spędzić wspólnie ten magiczny czas. 

   

Do zobaczenia w księgarni!

księgarki z Warszawy