Wczytuję dane...

5 książek mrożących krew w żyłach
Przewracasz kartkę za kartką, z każdą kolejną stroną rośnie napięcie. Już wiesz kto jest mordercą, kto podrzucił zwłoki, kto jest sprawcą całego zamieszania. Emocje sięgają zenitu, nie możesz oderwać się od lektury i nagle... ZWROT AKCJI. Już wiesz, że nie położysz się spać, dopóki nie skończysz czytać.

Lubisz to uczucie? Oczekujesz od książki historii, która zmrozi Ci krew w żyłach i postawi włosy dęba?

Tanich, dobrych kryminałów jest u nas pod dostatkiem i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Niezależnie czy lubisz kryminały i thrillery psychologiczne, z historycznym klimatem, oparte na faktach, bardzo krwawe czy klasyczne w swoim gatunku, nieskomplikowane – nie zamykaj przeglądarki i łap kilka krótkich recenzji wybranych przez nas książek!

To będzie prawdziwa jazda bez trzymanki.

DOM JĘTKI


Dom jętki - tani dobry thrillerDom Jętki to pasjonujący thriller, który gwarantuje pokaźny zastrzyk adrenaliny. Ten mistrzowski debiut literacki błyskawicznie podbił serca miłośników mrocznych thrillerów i teorii spiskowych.


Seryjny morderca pozostawia ofiary bestialsko okaleczone ... rozpoczyna się wyścig z czasem, poszlaki prowadzą donikąd, a zbrodniarz staje się coraz bardziej wyrafinowany. Okrutne mordy i tajne stowarzyszenie, którego początek sięga czasów holocaustu. Niebotyczne intrygi na najwyższych szczeblach władzy... niewiarygodna koncepcja, która jest próbą wyjaśnienia okrucieństwa nazistów prowadzących eksperymenty nad granicą ludzkiej wytrzymałości na ból.


Hipnotyzujący thriller, który trzyma w napięciu do samego końca. Dosadne opisy i dialogi przyprawione odrobiną czarnego humoru. Choć i same sceny morderstw przedstawione są bardzo drastycznie, to największy lęk wzbudza w nas bezmiar okrucieństwa oprawców i ich bezlitosność.


Serdecznie zachęcamy do lektury książki, która przyprawia o dreszcze nawet czytelników o mocnych nerwach.


ZIMNY CHIRURG


zimny chirurg - tani dobry kryminał takczytamElektryzująca powieść, za sprawą której autor – MAX CZORNYJ – uplasował się na bardzo wysokiej pozycji wśród czołowych twórców kryminałów. Każde kolejne zdanie, każde słowo prowadzi czytelnika coraz głębiej w odmęty mroku. To właśnie czytelnik staje się powiernikiem tajemnic seryjnego mordercy, zanurza się w plugawe zakamarki jego umysłu, poznaje motywy stojące za jego niebywałym okrucieństwem... i wreszcie... niemalże fizycznie doświadcza bólu i cierpienia, na jakie skazane były ofiary EDMUNDA KOLANOWSKIEGO.


Książka ZIMNY CHIRURG wykracza daleko poza granice wytyczone przez konwencję gatunkową kryminału. Przeraża, wprawia w osłupienie, niejednokrotnie bulwersuje... a nawet wzbudza perwersyjną fascynację. Niezaprzeczalnie autor osiągnął cel... jego dzieło skłania do refleksji nad naturą i źródłem zła... i zapada w pamięć na długo po zakończeniu lektury.


Instynkt bestii – czy jest nieodłączną cechą przypisaną człowiekowi od momentu narodzenia, czy też może rozwija się na bazie traumatycznych doświadczeń i nieodgadnionych procesów zachodzących w głowach psychopatów? Odpowiedź na to pytanie pozostaje nieosiągalna pomimo wieloletnich badań prowadzonych na całym świecie.


Zapraszamy więc do swoistej rozmowy z … bestią!


TERROR
MAX CZORNYJ po raz kolejny dowiódł swego mistrzostwa w sztuce wprawiania czytelnika w osłupienie. Choć książka TERROR nie epatuje nadmiernym okrucieństwem - w którym tak lubują się fani autora - z pewnością przyprawi o mocniejsze bicie serca każdego miłośnika powieści sensacyjnych Zawrotne tempo akcji wprawia w osłupienie już od pierwszej chwili, a każdy kolejny rozdział mnoży pytania pozostawiając nas w stanie elektryzującej niepewności ... aż do spektakularnego zakończenia.


"Macie równe sto osiemdziesiąt minut do końca waszego świata". Słowa, które niczym u Alfreda Hitchcocka, wywołują trzęsienie ziemi na samym początku... potem zaś napięcie tylko nieprzerwanie rośnie. Zamach terrorystyczny, intrygi na najwyższych szczeblach władzy, spiski i knowania...a wszystko to w przyprawiającej o zawrót głowy atmosferze wyścigu z czasem.


Czy wystarczy Wam odwagi by podjąć się wraz z bohaterami próby ratowania naszego świata przed zagładą? Ale uprzedzamy - choć kolejne elementy układanki zdają się przybliżać nas do rozwiązania mrocznej zagadki... autor i tak pozostawia sobie ostatnie słowo!WSZYSCY MUSZĄ ZGINĄĆ
Sam tytuł powieści autorstwa MARCELA MOSSA przyprawia nas o szybsze bicie serca, a to dopiero początek ostrej jazdy bez trzymanki, którą zagwarantował nam niekwestionawany mistrz gatunku. Zamach terrorystyczny, zakulisowe działania nacjonalistycznej sekty, samobójstwa wśród uczniów renomowanego liceum i problem hejtu dotykający niemalże wszystkich przedstawicieli młodego pokolenia – problematyka trudna, choć wszechobecna w dzisiejszych czasach.


Autor po raz kolejny dowiódł swego mistrzostwa w kreowaniu wyrazistych sylwetek bohaterów. Niewątpliwym atutem powieści jest rozwinięty wątek społeczny i pogłębiona analiza psychologiczna bohaterów … nastolatków, trapionych problemami współczesnego świata.


Dramatyczne wydarzenia przedstawione na początku książki stają się punktem wyjścia do rozważań nad kondycją społeczeństwa i rolą, jaką w rozwoju młodzieży ogrywa środowisko rówieśnicze i rodzina.


Zastraszenia, zazdrość, przemoc domowa, nacjonalizm, aborcja, homofobia...a wszystko to obleczone w szatę rasowego kryminału wykazującego najlepsze cechy gatunku!


IDEALNY ŚLUB
Thriller psychologiczny, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje... a atmosfera – gęsta od tajemnic – przywodzi na myśl mistrzowskie dzieła królowej kryminału - AGATHY CHRISTIE.


Odcięta od świata irlandzka wyspa staje się świadkiem tragicznych wydarzeń... i więzieniem, z którego nie ma ucieczki. Misterne intrygi, z dawna chowane urazy i żądza zemsty pielęgnowana od lat... mroczne sekrety położyły się cieniem na życiu bohaterów, przemieniając wymarzoną ceremonię ślubną w bestialską masakrę.


Ułuda doskonałości runęła jak domek z kart. Autorka w genialny sposób potęguje napięcie, które towarzyszy nam podczas lektury.


Pytanie, które zadajemy sobie odkrywając kolejne mroczne tajemnice nie brzmi „kto skrywa plugawe sekrety”...ale „kto jest w stanie zabić, by nie wyszły one na jaw”.


Coś wpadło w oko?

Wszystkie pozycje dostępne są u nas w bardzo niskich, atrakcyjnych cenach, więc nie ma na co czekać! W końcu jesienne zapasy książek same się nie uzupełnią. Zamawiaj więc i daj się porwać, a my obiecujemy, że książki rozgrzeją Cię w te chłodne, październikowe wieczory. Nie będzie potrzebna nawet gorąca herbata ;) No bo czy jest coś, co rozgrzewa bardziej niż atmosfera gęsta od tajemnic, szukanie nowych tropów, kolejne zmasakrowane ciało albo oddech mordercy stojącego tuż za naszymi plecami...?

To co, czytasz?