Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 10991
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Novae Res

Czasem twoje życie musi się wykoleić, żeby potem znowu nabrało rozpędu.

Marzena Wierzba jest popularną pisarką, której rytm życia wyznacza pisanie kolejnych pretensjonalnych, przeerotyzowanych książek.

Nagle jej uporządkowany świat zaczyna się rozpadać. Mąż, szanowany notariusz, angażuje się w romans z młodą kobietą, syn zaskakuje ją niekonwencjonalnymi wyborami, a w dodatku pisarka pada ofiarą psychofanki. Suma złych doświadczeń sprawia jednak, że Marzena, zamiast się ostatecznie załamać, podejmuje walkę z przeciwnościami losu. Aby dodać sobie animuszu, zaczyna wymyślać optymistyczne sentencje i zapisywać je na różowych karteczkach, a następnie umieszczać na Facebooku. Fakt, że zostaje z tego powodu nazwana „Coelho w spódnicy”, martwi ją tylko na początku, a smutek skutecznie rozwiewa liczba lajków, udostępnień i pełnych zachwytu komentarzy wiernych fanek.

Ostatecznym celem i ideałem Marzeny staje się Suka - tytułowa bohaterka jej najnowszej powieści erotycznej.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-10-23 14:55:34 - Wroobl

Główna bohaterka jest dość szokującą postacią i na pewno idealnym przykładem tego, jak NIE postępować w życiu, jeśli chce się zaznać chociaż odrobinę szczęścia, spokoju i stabilizacji oraz zachować dobre stosunki z własnym dzieckiem.

Ocena 3.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Daniel Koziarski

 • Wydawnictwo: 

  Novae Res

 • Ilość stron: 

  376

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  13 x 21 cm

 • EAN: 

  9788380834354

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten tytuł wybrali również...