Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 14914
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Magnus

Kochamy powieści! Kobiety, mężczyźni, dorośli, dzieci... właściwie wszyscy. Różni nas tylko ulubiona tematyka. Lubimy czytać, ale pewnie wielu z nas zamarzyło kiedyś choć raz, przez chwilę, gdzieś w głębi serca, aby powieść napisać.

Dwa sympatyczne mole książkowe Tomik i Powiastka wprowadzają czytelnika-autora w świat podstawowych terminów literackich i towarzyszą mu podczas pisania opowieści. Podpowiadają, jak krok po kroku: zbudować akcję powieści, wprowadzać i charakteryzować bohaterów czy napisać ciekawe dialogi. Czytelnik, słuchając dobrych rad i stosując się do instrukcji, a jednocześnie wykorzystując własne pomysły, staje się autorem. Tomik i Powiastka dają know-how, a jednocześnie zostawiają autorom dużo swobody artystycznej. W efekcie powstaje niebanalne dzieło wymarzona powieść czytelnika.
Powieść krok po kroku przychodzi z pomocą wszystkim tym, którzy pragną napisać książkę, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać. Teoretycznie to literatura dla starszych dzieci lub młodszej młodzieży (wiek 9-12 lat), jednak Powieść krok po kroku to książka otwarta opiera się na interakcji z czytelnikiem. Im więcej w nią włożymy, tym więcej dostaniemy: wysiłek, wiedza, starania i doświadczenie przekładają się na bogate i wartościowe dzieło. Pisanie książki to świetna zabawa dla każdego, bez względu na wiek.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-10 12:15:51 - Monika

Skierowana raczej do młodych czytelników, ale sprawdzi się również u tych starszych :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Anna Kamińska

 • Wydawnictwo: 

  Magnus

 • Ilość stron: 

  208

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  16 x 23 cm

 • EAN: 

  9788394205966

Polecane tytuły z tej samej półki