Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 16393
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Czarna Owca

Jedna sukienka, trzy tygodnie, osiem krajów – zero bagażu.

Clara Bensen postanawia poszukać miłości w internecie. Poznaje Jeffa, energicznego profesora, który słynie z odrzucania konwenansów.

Właściwie znają tylko swoje nazwiska, gdy decydują się wyruszyć we wspólną trzytygodniową podróż po ośmiu krajach. Żadnych rezerwacji, żadnych planów i zero bagażu.

Książka jest jednocześnie dziennikiem podróży i opisem romansu. To inteligentna i nowoczesna opowieść o tym, jak znaleźć w sobie odwagę, by wyruszyć w nieznane i cieszyć się urokiem podróży bez zbędnego bagażu.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-22 11:36:04 - Klaudia

Wydawało mi się, że nigdy nie wybrałabym się w podróż bez planu, bagażu czy zarezerwowanych noclegów, lecz po przeczytaniu tej książki nie jest to już takie pewne. Świetna pozycja opisująca ciekawy eksperyment jakim jest podróż z niedawno poznanym mężczyzną. Polecam

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
2020-04-27 11:21:57 - joannadee

Chyba każdy z nas ma taki moment w życiu,że chciałby rzucić wszystko i ruszyć przed siebie. Niczym jak w piosence "..nie dbać o bagaż,nie dbać o bilet(...) patrzeć jak wszystko zostaje w tyle". Jeśli marzycie o tym tak jak ja,ale się tego boicie to ta książka jest właśnie dla Was.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Clara Bensen

 • Wydawnictwo: 

  Czarna owca

 • Ilość stron: 

  304

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380151574

Polecane tytuły z tej samej półki