Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 21216
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Yemaya
Książka, która wprowadza w nowy etap życia z miłością i szacunkiem dla kobiecości, pokazując, że pierwsza miesiączka może stać się prawdziwym świętem.
Rozwiewa szkodliwe mity i wątpliwości związane z pierwszą menstruacją, wyjaśnia zmiany, które zachodzą w ciele i psychice młodej kobiety, radzi, jak zadbać o siebie w tych dniach.
Książka, która uczy, jak poznać i zrozumieć księżycowy rytm kobiecego ciała. Młoda kobieto, zapraszam cię na spotkanie z kochającymi kobietami, które chcą się z tobą dzielić swoją mądrością i obdarowywać cię niezwykłymi tajemnicami życia. - Joanna Eichelberger, liderka kobiecych kręgów.
W rytmie Księżyca to książka dla dziewczynek, które wchodzą w okres dojrzewania. Przede wszystkim jednak to książka dla dziewczynki w nas. Dla tej, która przechodziła przez pierwsza miesiączkę sama, której nikt nie wprowadził do Czerwonego Namiotu. Która też chciałaby mieć piękną Stawania się Kobietą - dostać prezenty, kwiaty, wsparcie i miłość w czasie Pierwszej Krwi.
Warto tę dziewczynkę odnaleźć w sobie, kupić jej tę książkę, przygotować Ceremonię i odzyskać ważne doświadczenie naszej Kobiecości. Natalia Miłuńska, antropolożka prowadzi warsztaty Czerwony Namiot dla kobiet i dziewczynek.
 • Autor: 

  Lucy Pearce

 • Wydawnictwo: 

  Yemaya

 • Ilość stron: 

  104

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788394427108

Polecane tytuły z tej samej półki