Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 11400
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Buchmann

Drummond Clark był niegdyś legendarnym szpiegiem. Niestety choroba, na którą zapadł, w znacznym stopniu osłabiła jego predyspozycje do zawodu…

Gdy Charlie Clark, syn Drummonda, opuszcza tor wyścigowy, na którym ostatnio prześladowała go zła passa, i wraca z ojcem do domu, budynek wylatuje w powietrze – a zaraz potem wokoło zaczynają świstać kule. Początkowo Charlie przypuszcza, że to sprawka jego rosyjskich „wierzycieli”, uciekających się do agresywnych metod windykacyjnych. Jednak widząc, z jaką łatwością Drummond odpala samochód, którym ratują się z opresji, Charlie zaczyna podejrzewać, że kryje się za tym coś więcej.

Wkrótce odkrywa, że niepozorna kariera Drummonda jako sprzedawcy sprzętu domowego w rzeczywistości była przykrywką dla zmyślnej operacji sprzedaży wadliwych zapalników jądrowych potencjalnym terrorystom.

Tajne informacje na temat „urządzeń”, kołaczące się w umyśle Drummonda, którym zawładnęła choroba, mogą być wyjątkowo niebezpieczne. CIA i kilku innych podejrzanych osobników urządzają pościg za Drummondem i Charliem, który ich luźne relacje zacieśnia jak nigdy dotąd.

Powieść Keitha Thomsona to udany debiut z gatunku thrillerów szpiegowskich, trzymający w napięciu, tryskający dowcipem i wyróżniający się błyskotliwym stylem

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-07 11:19:07 - Tomasz

Kryminał z dużą dawką akcji, trochę sensacja. Gangsterzy, politycy, tajni agenci dużo wystrzałów.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
2020-04-16 10:46:05 - Mateusz

Bardzo wciągająca książka dużo się dzieje, mnóstwo strzelania i zwrotów akcji. Super książka w super cenie, polecam

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Keith Thompson

 • Wydawnictwo: 

  Buchmann

 • Ilość stron: 

  384

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12,5 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788378818342

Polecane tytuły z tej samej półki