Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 63260
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Uroboros

W zaawansowanej naukowo i technologicznie przyszłości świat będzie inny, ale ludzkie pragnienia, emocje i żądze – niezmienne. Czy można się zakochać w maszynie? Czy każdy jest zdolny do miłości? A może w doskonałym świecie przyszłości to skomplikowane uczucie nie będzie nam już do niczego potrzebne? Może zamiast emocji wystarczy sam kontakt fizyczny?

Wszak nie ma nic przyjemniejszego niż seks, a ludzie wyzwoleni z religijnych i społecznych ograniczeń będą mogli wreszcie robić to, na co naprawdę mają ochotę. Soczysty język, błyskotliwie ukazane zawiłości relacji międzyludzkich – mistrz polskiej fantastyki opowiada o różnych obliczach miłości.

Napisz opinię
2020-04-22 15:53:47 - Artur

Powieść w niezwykły sposób ukazuje świat przyszłości. Świat z pozoru idealny, dający niemal nieograniczone możliwości... Czy w tym świecie jest jeszcze miejsce na człowieczeństwo? Polecam :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-05-07 00:16:15 - Agata D

Wizja relacji międzyludzki, emocji i miłości w świecie przyszłości. Dosadność języka - choć początkowo może gorszyć, z czasem stanowi o oryginalności książki i nadaje jej wyjątkowy klimat. Zbiór opowiadań, które obnażają słabości ludzi przyszłości. Zaawansowana technologia wyparła ludzkie uczucia. Skłaniająca do refleksji wizja dystopijnego świata.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Jacek Inglot

 • Wydawnictwo: 

  Uroboros

 • Ilość stron: 

  334

 • Oprawa: 

  miękka ze skrzydełkami

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788328021457

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...