Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 20903
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Editio

W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone!

Życie korespondenta wojennego Tannera Thomasa zmienia się bezpowrotnie, gdy podczas jednej z reporterskich wypraw ginie Stella — jego narzeczona, a jednocześnie fotografka, z którą współpracował przez ostatnie dziesięć lat. Targany bólem rzuca się w wir kolejnych niebezpieczeństw, by choć na chwilę zapomnieć o tej stracie. Pomaga mu w tym Beaux Croslyn, nowa partnerka zawodowa, dla której Tanner — z wzajemnością — traci głowę.

Beaux w niczym nie przypomina typowej kobiety. Nie chce rozmawiać o swoich sekretach i nie chce się angażować, ale próbuje przyciągnąć Tannera bliżej, żeby ukryć się we mgle wzajemnego pożądania. Niestety, jej przeszłość zaczyna zagrażać ich relacji, a nawet życiu. Wówczas reporter postanawia za wszelką cenę odkryć prawdę.

Pełna sekretów, namiętności i adrenaliny opowieść o miłości wbrew wszelkim regułom, postanowieniom i obietnicom. Czy Tanner i Beaux mogą liczyć na odrobinę szczęścia?

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-24 21:26:01 - Kasik

Przeczytałam tę książkę w dwa wieczory:) Lekka,przyjemna,z ciekawą relacją głównych bohaterów.Smaczku dodają "pikantniejsze" opisy:)

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
2020-05-30 13:07:39 - Magda W.

K.Bromberg nie zawodzi. Świetnie napisana powieść, wzbudzająca emocje i zupełnie nieoczywista w zakończeniu. Czyta się jednym tchem z wypiekami. Polecam.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Kristy Bromberg

 • Wydawnictwo: 

  Editored

 • Ilość stron: 

  352

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 21 cm

 • EAN: 

  9788328318779

Polecane tytuły z tej samej półki