Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23375
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Filia

Serię okrutnych zabójstw dokonanych w Lublinie przed Bożym Narodzeniem przerwała policyjna obława.

Nie na długo.

W mieście prawdopodobnie pojawił się naśladowca. Równie przebiegły i sadystyczny. Nikt nie chce dopuścić do siebie myśli, że zabójca pozostał na wolności.

Porwana zostaje kolejna kobieta. Sprawca najwyraźniej chce wciągnąć do swojej upiornej rozgrywki Eryka Deryłę. Impulsywny komisarz nie waha się podjąć wyzwania. Jednocześnie musi jednak zadbać o bezpieczeństwo własnej rodziny. I to bez względu na koszty. Uwikłany w makabryczną grę i zagrożony dyscyplinarną zsyłką stara się uprzedzić seryjnego mordercę.

Co jest rzeczywistością, a co jedynie makabryczną scenerią? Deryło musi zrozumieć zasady, które kierują zbrodniarzem. Cóż bowiem jest ważniejsze, ofiara czy ołtarz, który uświęca ofiarę?

Napisz opinię
2020-10-16 15:04:00 - AkademiaCzytajacej_Asi

Serie morderstw przerwała obława. Jednak, znowu zostaje porwana kobieta. Wszyscy w mieście myślą, że wrócił naśladowca ale czy prawdziwy morderca został schwytany? Komisarz Eryk Deryło w obawie o swoich bliskich i wiedziony prymem złapania sprawcy wraca do gry. Wisi nad nim zwolnienie dyscyplinarne, jednak nie zawaha się stawić na szali swojej kariery, byle tylko dopaść cztery razy X. Ile jest w stanie poświęcić? No powiem wam, że tom I zrobił na mnie duże wrażenie, ale ta kontynuacja jest też genialna. Wszystko nadal zostaje utrzymane w sferze tajemnicy i gry. Bo sprawca naprawdę się nami bawi. Znęca się na ofiarami. Całe szczęście nie jest to tak brutalne jak w poprzednim tomie. Kontynuacja powieści mam wrażenie, że jest tłumaczeniem świata który rozumie tylko sam sprawca morderstw. I być może sama fabuła nie pędzi i nie ma aż takich zwrotów akcji to ja uwżąm że warto czytać kolejne części. Zdecydowanie jest to dobry kryminał. mniej

Ocena 3.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Max Czornyj

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  416

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788380754119

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...