Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23394
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Anna po stracie męża wraca do rodzinnego miasteczka na urokliwym Podlasiu, by zacząć wszystko od nowa. Na oplecionej bluszczem werandzie starego domu ma nadzieję odzyskać spokój i równowagę.

Przychodzi jej to z trudem, więc desperacko szuka oparcia w rodzicach i dawnych przyjaciołach. To dzięki nim ma nadzieję zbudować dla siebie i swoich dzieci nową stabilną rzeczywistość. Nie wierzy, że umiałaby to zrobić sama, bez niczyjej pomocy.

Zupełnie jak bluszcz, który nie może istnieć bez podpory.

Na szczęście, w porę uświadamia sobie, że dotąd tak właśnie wyglądało jej życie i postanawia je zmienić. Za sprawą mieszkańców Bujan, ich codziennych radości i również trosk, których wcześniej nie była świadoma, oraz dzięki pokrzywdzonym przez los zwierzętom ze schroniska, odnajduje prawdziwą siebie. Staje się silna, niezależna i dzięki temu szczęśliwa.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-06-24 12:44:22 - Aania77

" Bluszcz prowincjonalny" to historia opisana bardzo realnie i życiowo. Bardzo przyjemnie się czyta, w sam raz na przyjemny wieczór. Polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-10-22 13:09:06 - Małgorzata SZ

Książka bardzo optymistyczna, pełna rodzinnego ciepła i humoru, porusza też trudne ale życiowe tematy. Niewątpliwą zaletą książki są opisy Podlasia

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Renata Kosin

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  480

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380754089

Polecane tytuły z tej samej półki