Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 23399
Wydawca: Filia

Może zainteresuje cię również:

Tęskniliście za Milaczkiem? Młodą kobietą, która nieustająco poszukuje miłości swojego życia? Milenka, którą pokochały polskie czytelniczki wraca po dziesięciu latach!

Sprawdźcie, co wydarzyło się przez ten czas u ekscentrycznej Zofii Kruk, jak potoczyły się losy Milaczka i na kogo wyrosła rezolutna sąsiadka zwana Bachorem.

Kiedy tak naprawdę zaczyna się kryzys wieku średniego, czy jedwabna piżama to odpowiedni strój, by wystąpić przed własnym szefem i czy łatwo jest zwolnić nianię i wdrożyć „Projekt Matka” to tylko niektóre z wyzwań, przed którymi staną bohaterki bestsellerowej serii o Milence.

Po przeczytaniu tej książki zapragniesz przytulić wszystkich, których kochasz!

Magdalena Witkiewicz jak zwykle uroczo, mądrze i z humorem opowiada o kobietach i ich życiowych rozstajach. O sile, która w nich tkwi i o wielkiej potrzebie happy endu. Daje swoim czytelniczkom to, co najcenniejsze: przyjaźń, wsparcie i nadzieję, że warto wierzyć w dobre zakończenie.

To najlepszy prezent, jaki pisarka mogła zrobić swoim czytelniczkom na dziesięciolecie pracy twórczej!

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-06 22:08:24 - Agata Dziwińska

Cudna powieść! Magdalena Witkiewicz w najlepszej odsłonie! Książka pełna ciepła i pozytywnej energii!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-04-18 16:07:32 - joannadee

Powieść rozśmiesza, wzrusza i daje nadzieję. Nadzieję, że są jeszcze dobrzy ludzie wokół nas, a po każdej burzy wychodzi słońce. "Nie ma jak u mamy" to czwarta część cyklu "Dobrych myśli". Naprawdę warto przeczytać całą serię ! :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-06-22 11:01:18 - Ania

Bohaterowie książki to zwykli niezwykli ludzie. Mężowie, żony, mamy i córki. Warto pamiętać, że to co najzwyklejsze i może się przytrafić każdemu z nas, bywa zawsze najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej wciągające.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Magdalena Witkiewicz

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  320

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380755291

Polecane tytuły z tej samej półki