Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 54086
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Rebis

Czy mała grupa mistrzów i magów jest w stanie przeciwstawić się złu, które grozi wyrzuceniem realnego świata w niekończący się mrok koszmarów i zapomnienia?

Czas ucieka. Do Nalenyru, nad którym zawisła plaga magicznej wojny, ze wszyst­kich stron ściągają obrońcy. Już wkrótce księstwo spustoszą hordy prze­rażającyh bestii stwo­rzo­nych przez odwiecznego wroga, a ziemia przesiąknie krwią ludzi i bo­gów. Wnuki książęcego kartografa Qira Anturasiego znajdą się w samym centrum wydarzeń. Keles przemierzy cały kontynent, uciekając przed zabójcami i usiłując zapanować nad mo­­cą, którą ledwie rozumie. Jego brat Jorim, wyniesiony pośród bogów, zmierzy się z naj­starszym z nich. A ich siostra Nirati rzuci wyzwanie władcy zaświatów i w to­warzystwie martwego bohatera zaniesie wojnę do samych piekieł.

Michael A. Stackpole, wielokrotnie nagradzany pisarz SF i fantasy, twórca gier kom­­putero­wych i scenarzysta, jest autorem kilkudziesięciu książek, w tym powieści z cy­klu "Gwiezdne Wojny". Wychował się w Vermont, gdzie w roku 1979 ukończył historię. Obecnie mieszka w Arizonie.

Cykl "Epoka Wielkich Odkryć": "Tajna mapa", "Kartomancja", "Nowy świat".

 • Autor: 

  Michael A. Stackpole

 • Wydawnictwo: 

  Rebis

 • Ilość stron: 

  512

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788375101539

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten tytuł wybrali również...