Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 56566
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Solaris

Jeffrey Ford, laureat World Fantasy Award w powieści "Fizjonomika" przedstawia Cleya, mistrza szalonej i przerażającej nauki kwitnącej w mieście rodem z koszmarów sennych. W błyskotliwych i pełnych rozmachu "W labiryntach pamięci" odmieniony fizjonomista odbył nierealną wyprawę przez umysł potwora, który wykreował mroczną metropolię.

Teraz nadszedł czas na trzecią i ostatnią część dziwacznej życiowej podróży Cleya. Cley doświadcza cudów, które zmieniają zarówno jego samego, jak otaczający go świat. Teraz jednak były Fizjonomista Klasy Pierwszej musi dotrzeć do niepojętych krańców swojego świata – w groźne serce czującej dziczy. Tylko tam, w miejscu, które karmi demony i widma mięsem i przerażeniem – gdzie zdumiewające widoki i zdarzenia są na porządku dziennym – może odbyć się pokuta Cleya.

Jednak Rubieże mają swoje wymagania i żywą świadomość, która obejmuje wszystkie cuda w ich granicach. Każdy krok naprzód nakłada na Cleya niezbywalną odpowiedzialność i prowadzi go głębiej w jądro legendy i do tajemnicy starszej od samego czasu.

„Jeden z najbardziej interesujących fantastów dzisiejszych czasów”– Fantasy & Science Fiction

„Obrazowa wyobraźnia Forda jest równie potężna, jak zwykle.”– Publishers Weekly

„Ford to wielki talent, a Cley i Rubieże to wspaniałe dzieła artysty, który odrzuca krępujące etykiety fantasy czy science fiction.”– Pittsburgh Tribune

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-06 20:21:42 - Tomasz

Świetne zakończenie trylogii. Bardzo dobrze wspominam tę książkę.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-04-29 11:46:30 - Łukasz

Tak mało znana, a tak dobra książka (książki)! Obsypana nagrodami i słusznie! Niepokojąca wizja, piękny język, czegóż chcieć więcej?

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Jeffrey Ford

 • Wydawnictwo: 

  Solaris

 • Ilość stron: 

  258

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12,5 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788375900088

Polecane tytuły z tej samej półki