Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 14676
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Replika

Duchy Azteków i najbardziej krwawe indiańskie bóstwa od dawna planowały zemstę na białym człowieku. Nie były na to gotowe... aż do teraz..

Dawid Galiński jest nauczycielem biologii w liceum. Podczas zajęć jeden z jego uczniów przechodzi dziwną metamorfozę i zaczyna recytować słowa pradawnej pieśni. Niedługo potem inny uczeń zostaje brutalnie zamordowany. Galiński doznaje wrażenia, że coś zagnieździło się w jego głowie. To mówi do niego. Śledzi każdy jego ruch...

Tymczasem dochodzi do kolejnych mordów. Ofiarom są wyrywane serca, a ich ciała zostają obdarte ze skóry. Poznań staje się epicentrum niewytłumaczalnych, szokujących wydarzeń, które wstrząsają jego mieszkańcami. Świat stanął w obliczu wielkiej zagłady, jaką dawno temu przepowiedzieli Indianie Mezoameryki.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-10-21 16:22:27 - Montezuma

Książka bardzo mnie wciągnęła. Historia nauczyciela biologii, który samotnie mierzy się z serią niezwykle brutalnych mordów, których ofiary ktoś lub coś pozostawia z wyrwanym sercem i obdarte ze skóry. W tle apokaliptyczna przepowiednia prosto z czasów plemion Mezoameryki. Napisana dosyć prostym, momentami przaśnym, językiem, z wartką akcją i ciekawym pomysłem na siebie. Całkiem ciekawa rzecz. polecam.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Robert Cichowlas

 • Wydawnictwo: 

  Replika

 • Ilość stron: 

  258

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13 x 20 cm

 • EAN: 

  9788376741215

Polecane tytuły z tej samej półki