Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 11236
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Szara Godzina

Victor Moss jest majorem amerykańskiej armii, Novak zaś sierżantem i zaufanym człowiekiem majora. Łączą ich braterstwo broni i więzi przyjaźni. W czasie rutynowego patrolu na terenie Iraku dochodzi do incydentu, w wyniku którego w ręce sierżanta Novaka wpada stary notes. To zdarzenie zmienia ich życie. Victor podąża śladami notesu od Iraku, przez inne kraje, aż po Polskę. Poznanie prawdy staje się jego obsesją i jednocześnie misją, która doprowadza go do niesamowitego odkrycia.

Czy nić setonu – anagram notesu – pokieruje losami bohaterów niczym złota nić Ariadny i pozwoli sięgnąć po tajemnice biblijnej Mezopotamii?

Pierwszy tom thrillera oparty na historycznych i starożytnych artefaktach, gdzie rzeczywistość przeplata się z fikcją, a intryga i tajemnice nie opuszczają Czytelnika, dając sporą dawkę emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Dwa kolejne tomy: "Niezabliźniona nić" i "Zatokowa dewiacja", ukazały się w 2018 roku.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-05-21 11:05:17 - Michał J.

Lubicie tajemnice przeszłości? Te podobno sięgają starożytnej Mezopotamii. Thriller drogi, w którym bohaterzy podążają za sekretem, skrywanym w pewnym starym notesie odnalezionym w Iraku. Gratka dla miłośników Dana Browna.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Marian A. Nocoń

 • Wydawnictwo: 

  Szara Godzina

 • Ilość stron: 

  368

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788365684264

Polecane tytuły z tej samej półki