Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 62132
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: W.A.B.

Wyśmienity kryminał osadzony w realiach Trzeciej Rzeszy!

Powieść rozpoczyna serię o Bernim Güntherze, byłym oficerze policji kryminalnej, teraz prywatnym detektywie. Trzy lata po dojściu Hitlera do władzy, w przeddzień Igrzysk Olimpijskich w Berlinie, Günther otrzyma zlecenie, które wciągnie go w sieć intryg na najwyższych szczeblach nazistowskiej władzy.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-05-05 23:21:36 - Agata D

Kryminał noir, który porywa nas do pogrążonego w mroku Berlina lat 30. XX wieku. Były oficer kryminalny, obecnie prywatny detektyw wplątany w sieć intryg na najwyższych szczeblach nazistowskiej władzy ... barwna postać na miarę bohaterów wykreowanych przez Chandlera, Hammetta, Krajewskiego! Sprawna intryga kryminalna okraszona odpowiednio wyważoną dawką ironii i czarnego humoru! A to zaledwie początek serii z niebanalnym bohaterem!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2021-01-13 13:09:36 - asia

Po przeczytaniu Marcowych fiołków polubiłam się z tym pisarzem. Phillip Ker całość powieści osadził w nazistowskich Niemczech, po dojściu do władzy Hitlera. Atmosfera nie tylko w samym Berlinie robi się coraz cięższa, na domiar złego detektyw Gunther zostaje wplątany w aferę sięgającą najwyższego szczebla władzy...Jest to pierwszy tom z cyklu o przygodach prywatnego detektywa.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Phillip Kerr

 • Wydawnictwo: 

  W.A.B.

 • Ilość stron: 

  304

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  12,5 x 19,5 cm

 • EAN: 

  9788328009462

Polecane tytuły z tej samej półki