Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 15821
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: SBM

Jeździectwo to wspaniały rodzaj rekreacji, sportu i pasji. Warto zdać sobie sprawę z faktu, że nigdy nie jest za późno na tę przygodę.

Dyscyplina staje się z roku na rok bardziej popularna i coraz młodsi adepci przychodzą do szkół jeździectwa, by obcować z końmi i w ich towarzystwie odnajdywać przyjemność, relaks i możliwość aktywności fizycznej.

Zwierzęta te są równie ważnym jak człowiek podmiotem jeździectwa, nie tylko narzędziem do osiągania sukcesów.Atlas jeździectwa został opracowany przez specjalistę w dziedzinie i zawiera informacje niezbędne dla każdego, kto chciałby rozpocząć jeździecką przygodę.

Autorka prezentuje wiele cennych porad, które dopełniają instruktażowe zdjęcia.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-29 16:09:46 - Veltro 205

Świetna pozycja dla wszystkich interesujących się końmi a szczególnie jazda konną. Zarówno dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoja przygodę z tym sportem jak i dla zawodowców. Pomocny tekst, porady uzupełnione zdjęciami, całość w poręcznym formacie. Mam na półce i gorąco polecam !!!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-06-24 14:03:31 - Daria08

Bardzo ciekawy atlas jezdziectwa. Zawiera mnóstwo przydatnych informacji takich jak sprzęt, budowa konia,maści itd. Zawiera również informacje, które mogą się przydać w przygotowaniach do egzaminu. Polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Tadeusz Ambroży

 • Wydawnictwo: 

  SBM

 • Ilość stron: 

  190

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  17 x 24,5 cm

 • EAN: 

  9788380592681

Polecane tytuły z tej samej półki