Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27482
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Może zainteresuje cię również:

Jegle Haniszewska powtórnie wychodzi za mąż – za Gastona Lavala, i zamieszkuje z nim w Wenecji. Jest szczęśliwa, pracując u boku swego męża lekarza i wychowując dwie córki – Gabrielę i Matyldę. Nie wie jednak, że wróg, który poprzysiągł jej zemstę jest już na wolności. Po napaści Napoleona na Rosję został zwolniony z więzienia i jako szeregowy wysłany na wojnę.

Pewnego dnia do Wenecji przybywa Nicolas de Belloy, młody, bogaty i przystojny Amerykanin. Matylda zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Jej rodzina nieufnie podchodzi do przybysza, lecz ona nie wyobraża sobie życia bez Nicolasa i jest gotowa z nim uciec. Potajemnie się zaręczają. Nicolas nie zgadza się jednak na sekretny ślub i ucieczkę. Ma bowiem konkretne zadanie – przywieźć do Ameryki nie tylko Matyldę, ale przede wszystkim Jegle – by oddać ją w ręce jej śmiertelnego wroga.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-05-05 23:07:49 - Agata D

Miłość, namiętności i zbrodnie ... na tle burzliwych dziejów Europy przełomu XVIII i XIX wieku. Książka z cyklu PANIE NA KOBOROWIE to barwny obraz czasów wojen napoleońskich. Autorka BOGNA ZIEMBICKA kunsztownie wplotła w fabułę elementy historyczne. Folklor i ówcześnie panujące tradycje nadają książce wyrazistość i klimat! Urokliwa Wenecja jest świadkiem nikczemnej intrygi. Dawny wróg poprzysiągł zemstę na rodzinie bohaterki. Komu wierzyć? Kto zada śmiertelny cios, kryjąc się za maską oddania?

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Bogna Ziembicka

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  384

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380758254

Polecane tytuły z tej samej półki