Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27491
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Może zainteresuje cię również:

Lilianna Berg jest niepoprawną poszukiwaczką szczęścia bez powodu. Głęboko wierzy, że przyszła na świat po to, aby czerpać radość pełnymi garściami i obdarowywać nią innych. Mimo codziennych trosk, w każdym doświadczeniu potrafi odnaleźć coś wartościowego.

Nie buntuje się przeciwko temu, czego doświadcza, lecz dziarsko płynie z prądem życia. Bo aby było ono piękne, trzeba mówić „Tak”. Trzeba być elastycznym na to, co nam przynosi, i trzeba wierzyć, że kocha nas takimi, jacy jesteśmy. Bo jesteśmy cudem!

Spotkanie z radosną i pogodną Lili dodaje odwagi, energii i mocy do tego, aby wreszcie wyjść z cienia. Bo życie jest tylko jedno i tylko od nas zależy, czy przyjmiemy dary, jakie chce nam ofiarować. Przestań się buntować. Powiedz „Tak” i żyj pięknie. Tak, jak Lili i jej barwni przyjaciele.

W książce znajdziesz 52 iluminacje! Sugestie nowych zachowań, postaw i działań, które wprowadzone w życie, znacznie wpłyną na jego jakość.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-04-08 11:19:55 - Ewa

Fantastyczna książka dla tych którzy nie wierzą w siebie i ciągle wszystko widzą w czarnych kolorach. Nie jest to podręcznik a wręcz przeciwnie luźne opowiadanie z którego warto wyciągnąć wnioski dla siebie i żyć pełna piersią. Polecam bardzo gorąco.

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
2020-06-24 13:46:46 - Aania77

Urocza i niezwykle optymistyczna powieść. W książce odkryjemy na nowo piękno codzienności i tego co nad otacza. Dzięki niej uśmiech nie będzie schodził z twarzy. Polecam!

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Anna H. Niemczynow

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  364

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788380759121

Polecane tytuły z tej samej półki