Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 16934
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Rea-SJ

Autorka cytuje w tytule słowa wypowiedziane przez głównego bohatera - stanowią one próbę podsumowania  zaskakujących, niewiarygodnych zmian w życiu osobistym Andrzeja Bogolubowa, a także jego perypetii w trakcie rozszyfrowywania tajemnic z którymi przyszło mu się samotnie zmierzyć. Odkrywanie ludzkich charakterów, próba odpowiedzi na dręczące pytania: kto jest autentyczny, kto jest jego sprzymierzeńcem, a kto nosi maskę, realizując ukryty scenariusz przeciwnika (ów)?

Nieoczekiwane zwroty akcji, przemiany duchowe postaci, wątek sensacyjny, spleciony z osobistym, stanowią o wyjątkowych atutach książki, napisanej ciekawym, żywym, współczesnym językiem rosyjskim. Dobre kryminały bazują głównie na dreszczyku emocji - w tym wypadku Autorka oferuje Czytelnikowi coś więcej - przypomina o ważnych prawdach życiowych, o przyjaźni, miłości, pięknie przyrody...

Zaledwie Andrzej Bogolubow przejmie stanowisko dyrektora muzeum sztuk pięknych w Peresławlu, wokół niego zaczynają się dziać naprawdę przedziwne, "cudowne" rzeczy! Była dyrektorka muzeum niespodziewanie umiera na oczach Bogolubowa… Ktoś grozi mu i robi świństwa: przebija opony, podrzuca obraźliwe listy, posądza o próby zamknięcia muzeum, a nawet usiłuje zabić! Niebawem staje się jasne: tu, w jego muzeum, działają siły złe, potężne i niewytłumaczalne.

Bogolubow zmuszony jest sam prowadzić śledztwo. I przy okazji przejść próbę uczuć do byłej żony, która niespodziewanie i bynajmniej nie w porę zjawia się na progu jego nowego domu…Zaiste, cudowne są twe dzieła, Boże!

Główny bohater wszystko zrozumie, zyska nowych przyjaciół i starą miłość… I zacznie żyć pełnią życia – bo w końcu przecież najciekawsze i najbardziej intensywne życie toczy się na cichej rosyjskiej prowincji…

 • Autor: 

  Tatiana Ustinowa

 • Wydawnictwo: 

  Rea-SJ

 • Ilość stron: 

  240

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 21,5 cm

 • EAN: 

  9788379931651

Polecane tytuły z tej samej półki