Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 17644
Czas przygotowania książki/filmu do wysyłki i przekazania paczki w ręce kuriera : 2 dni
Wydawca: Bona

Druga książka dla dzieci autorstwa Roberta Piuminiego. Refleksyjna, ale pełna radości, kolorów i humoru opowieść o nieuchronnym żegnaniu się z bliskimi. Maciusiowi umiera dziadek.

Chłopiec, nie chcąc pogodzić się z nagłą stratą, odbywa z nim w wyobraźni długi spacer. W miarę upływu czasu i kolejnych przygód chłopiec staje się coraz większy, a dziadek kurczy się do rozmiarów ołowianego żołnierzyka. Na koniec zaś dziadek podstępem przenosi się do serca chłopca, by pozostać z nim na zawsze.

Podziel się swoimi wrażeniami z lektury
2020-06-12 14:50:21 - Anna

"Maciuś i Dziadek" to okraszona odrobiną humoru opowieść o nieuniknionej utracie bliskich.... Chłopcu, czyli tytułowemu Maciusiowi umiera dziadek. Niepogodzony z losem bohater w swej wyobraźni odbywa długi spacer z dziadkiem. W miarę upływu czasu i napotkanych przygód po dziadku pozostaje wspomnienie w sercu Maciusia... Polecam gorąco, równie urzekająca i przyjemna w odbiorze jak cudowny "Migotnik" tego samego autorstwa.

Ocena 4.00

Oceń tytuł : 
2020-11-03 13:09:08 - Małgorzata SZ

Refleksyjna, ale pełna radości, kolorów i humoru opowieść o nieuchronnym żegnaniu się z bliskimi. Polecam nie tylko dla najmłodszych :)

Ocena 5.00

Oceń tytuł : 
 • Autor: 

  Roberto Piumini

 • Wydawnictwo: 

  Bona

 • Ilość stron: 

  92

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  15 x 21 cm

 • EAN: 

  9788362836529

Polecane tytuły z tej samej półki