-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Wydawnictwo Kapitan Nauka
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Gra memo. Królewny i smoki (3+)
„Gra memo. Królewny i smoki” (3+) to lubiana przez dzieci gra memory z przygodami smoków, które zostały oswojone przez nieustraszone królewny, i ich zabawnymi wybrykami.
Celem zabawy jest znalezienie jak najszybciej wszystkich par kafelków, na których przedstawiono królewny i smoki w akcji. Gra trenuje m.in. pamięć, spostrzegawczość i wyobraźnię.
Trening pamięci, spostrzegawczości i wyobraźni
Czy smoki potrafią czytać i gotować? Czy królewny można spotkać w laboratorium lub w bibliotece?
„Gra memo. Królewny i smoki” to nie tylko klasyczna gra memory trenująca wyobraźnię i pamięć, lecz także inspiracja do poznawania i opowiadania historii o smoczych żartach i ciekawych świata królewnach.
Dziecko szuka par, poznając przygody niezwykłych przyjaciół. Czy historie królewien i smoków rozśmieszą przedszkolaki do łez?
W memory można grać w pojedynkę lub z innymi graczami, wówczas kafelki losuje się naprzemiennie.
Pełne humoru ilustracje Katarzyny Nowakowskiej angażują uwagę dzieci i zachęcają do zabawy. Kafelki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Rozwój:
- pamięć,
- spostrzegawczość,
- wyobraźnia,
- motoryka mała.
Ilustratorka:
Katarzyna Nowakowska – ilustratorka książek i gier planszowych dla dzieci, projektantka graficzna, autorka plakatów oraz wzorów odzieżowych.
W serii również:
- Gra memo. Jednorożce i lamy 3+
- Gra loteryjka. Hopsasa! 2+
- Gra loteryjka. Urodziny tygryska 2+
-
Białystok - ul. Marii Skłodowskiej - Curie 14a:
-
Bydgoszcz - Ul. Gdańska 9:
-
Gorzów Wlkp. - Ul. Sikorskiego 106:
-
Kielce - Ul.Sienkiewicza 56:
-
Lublin - Auchan Ul. Chodźki 14:
-
Lublin - Ul. Krakowskie Przedmieście 58:
-
Łódź - Al. Piłsudskiego 6 (Central 2):
-
Opole - Ul. Krakowska 30:
-
Poznań - Św. Marcin 76:
-
Warszawa - Ul. Targowa 71:
-
Wrocław - Ul. Oławska 18:
-
Zamość - Ul. Solna 3:
-
Autor:
Praca zbiorowa
-
Wydawnictwo:
Kapitan Nauka
-
Ilość stron:
24 elementy
-
Oprawa:
pudełko kartonowe
-
Format:
16 x 16 cm
-
EAN:
5903699821848
3 egz