Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 36834
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Feeria

Może zainteresuje cię również:

Jeśli:

● nie możesz zjeść omleta bez wrzucenia go na swój profil, by zebrać „lajki”,

● instalujesz w telefonie apkę, która wyśle połowie świata informację, ile przebiegłeś kilometrów,

● wbijasz się w nowe spodnie i pytasz innych, jak leżą,

ta książka jest o tobie i dla ciebie.

 Ślepo wierzymy w motywacyjny przekaz rozmaitych coachów, nie zdając sobie sprawy, że ich gadanina potężnie miesza nam w głowach. Czy wiesz, że pozytywność w żadnym razie nie pomaga w życiu? Uważaj, tak naprawdę działa uzależniająco, więc nie karm się nią.

Powiedzmy sobie szczerze – za kogo się uważasz? Za cholernego superbohatera? Spójrz w lustro: jesteś jednym z siedmiu miliardów ludzi, którzy wcale nie są tacy zajebiści, jak im się wydaje. Domagasz się uznania za swoją wyjątkowość? Wyobrażasz sobie, że po prostu należy ci się to, co najlepsze? Otwórz oczy! Jeśli cokolwiek ma cię spotkać, to z pewnością będzie to coś najgorszego, bo tym, co nas naprawdę motywuje, jest negatywna energia.

Smutek, strach czy złość są wpisane w ludzkie życie. To one sprawiają, że jesteśmy sobą. Chcesz rady? Doceń złe emocje, bierz się do roboty i miej odwagę mówić, że nie wiesz wszystkiego. Bo przecież inteligentni ludzie wiedzą, że są głupi. A negatywne myślenie jest dla zwycięzców!

Przeczytaj książkę Elana Gale’a, prowokatora mediów społecznościowych, który zgromadził 6 milionów obserwatorów, a teraz daje pstryczka w nos współczesnemu coachingowi.

 • Autor: 

  Elan Gale

 • Wydawnictwo: 

  Feeria

 • Ilość stron: 

  184

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788372298089

Polecane tytuły z tej samej półki