Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 36878
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Filia

Może zainteresuje cię również:

tanie książki online
12,90 PLN

Bree Camden, beznadziejnie zakochana w swoim przyjacielu i gwieździe futbolu. Nathanie Donelsonie, nie chce tkwić we friendzone.

Niestety nie potrafi przyznać się do prawdziwych uczuć, bo on widzi w niej tylko przyjaciółkę bez szans na związek, a Bree nie ma zamiaru zniszczyć ich relacji. Ale te mięśnie...

Nie! Tylko stara, dobra, platoniczna przyjaźń, żadnego dotykania najseksowniejszego mężczyzny na świecie! Poza tym Bree ma większe problemy. Kiedy wypadek samochodowy przekreślił jej szanse na karierę w balecie, Bree musiała zmienić plan na życie – teraz jest właścicielką studia baletowego i marzy o tym, by je rozwinąć. Niestety jeszcze jedna podwyżka czynszu i będzie musiała pożegnać się ze studiem.

Nathan jak zwykle przychodzi z odsieczą i wykupuje cały budynek. Upartej Bree się to nie podoba i w ramach buntu postanawia wychylić parę shotów tequili – no dobra, może więcej niż parę. Niestety jej plan bierze w łeb i pijana Bree wyznaje swój największy sekret dziennikarce portalu plotkarskiego. Nagranie trafia do sieci i staje się hitem, a cały świat zaczyna postrzegać Bree i Nathana jako parę idealną. Bohaterowie nawet nie mają czasu tego przegadać, bo agentka Nathana wychodzi z propozycją kontraktu, który rozwiązałby problemy finansowe Bree. Ale jest jeden haczyk – Nathan i Bree będą musieli udawać zakochaną parę. Przez całe trzy tygodnie.

 • Autor: 

  Sarah Adams

 • Wydawnictwo: 

  Filia

 • Ilość stron: 

  448

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788382801781

Polecane tytuły z tej samej półki