Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 25255
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Inanna

Jeżeli masz ochotę na pikantną powieść, która oprócz sporej dawki erotyki zawiera także kryminalne intrygi, to Tylko seks Miry Gross jest właśnie dla Ciebie!

Wydawało mu się, że to łatwe pieniądze. Myślał, że to będzie dobra zabawa, ale czy na pewno miał rację? Błażej – główny bohater powieści – od pewnego czasu boryka się z problemami finansowymi. Jest biednym, wiecznie spłukanym studentem i na nic go nie stać w przeciwieństwie do swojego kolegi, któremu wiedzie się wprost cudownie. Jakim cudem stać go na te wszystkie luksusy? Nieświadomy Błażej bardzo chciałby się tego dowiedzieć. Kiedy kumpel ujawnia mu swój sekret, jego świat odmienia się całkowicie...

Lilianna to kobieta zamężna, ale samotna. Jej mąż, wielki biznesmen, nigdy nie ma dla niej czasu. Kiedy poznaje młodego studenta, od razu proponuje mu układ. Lekkomyślny Błażej postanawia spróbować szczęścia i choć trochę podreperować swój budżet. Od tego momentu życie tej dwójki zmieni się nie do poznania. Płomienny romans z nieco starszą kobietą z czasem przestaje być jedynie sposobem na łatwy zarobek.

Między dwójką bohaterów powstaje zażyłość, która z czasem staje się coraz silniejsza. Jednak żadne z nich nie jest świadome tego, jak wielkie niebezpieczeństwo na siebie ściągnęli, decydując się na ten związek. Mąż Lilianny wplątany jest w szemrane interesy i raczej nie będzie zadowolony z poczynań swojej żony. Czy kochanka postanowi zakończyć ten płomienny romans w porę, aby ocalić chłopaka? A może pociągnie go na samo dno? Kto tutaj tak naprawdę jest czarnym charakterem? Czy Liliana od samego początku chciała zniszczyć do końca swoje małżeństwo? A może chodziło jej o coś więcej?

 

 • Autor: 

  Mira Gross

 • Wydawnictwo: 

  Inanna

 • Ilość stron: 

  279

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788379954445

Polecane tytuły z tej samej półki