Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 32275
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Marginesy

Spać albo nie spać każdego rodzica

Sen dziecka spędza wam sen z powiek? Wypróbowaliście już wielu sposobów, a żaden nie pozwolił wam przespać nocy?

Wasze wspaniałe dziecko z nadejściem nocy zmienia się w pana Hyde'a? A może próbujecie wypłakać dziecko od tygodnia, a jedynym rezultatem są awantury?

To jest książka dla was. Każdy rodzic potrzebuje odpoczynku. Kiedy zbliża się wieczór, marzy o relaksie o czytaniu, leniuchowaniu przed telewizorem lub w wannie...

Jeśli jednak dziecko znów odmawia położenia się do łóżka, po raz piąty wstaje napić się wody lub chlipie, że nie zaśnie, jeśli mama nie będzie go głaskała po plecach, wszystkie te marzenia się rozwiewają. Narasta frustracja.

Magda Kaczor i Magdalena Szczęsna pracują z dziećmi od wielu lat i na co dzień stykają się z rodzinami cierpiącymi z powodu trudności ze snem. Widzą krańcowo odmienne podejścia prezentowane przez zagraniczne poradniki, fora internetowe czy blogi parentingowe i rodziców zagubionych w natłoku informacji. Każde dziecko jest nieco inne i wstrzelenie się w jego potrzeby wymaga elastyczności, jednak ogólne zasady pozostają takie same.

Ta książka pozwoli spojrzeć na trudności nieco z boku, dostrzec ich przyczyny, a przede wszystkim pomoże waszemu dziecku i wam się wyspać.

 • Autor: 

  Magdalena Szczęsna, Magda Kaczor

 • Wydawnictwo: 

  Marginesy

 • Ilość stron: 

  352

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788366335110

Polecane tytuły z tej samej półki