Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 27076
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Editiored

Może zainteresuje cię również:

tanie książki online
18,90 PLN

"Piekielna miłość" to zakończenie bestsellerowej serii, w której okaże się, czy bohaterowie będą mogli być w końcu razem, czy życie planuje dla nich zupełnie inne rozwiązanie.

To już ostatnia część "Serii Mafijnej", która z pewnością rozwiąże wszystkie spory i odkryje przed Czytelnikami ostatnie karty. Okazuje się, że zakończenie wcale nie musi być takie radosne i pozytywne, jak moglibyśmy się tego spodziewać. Co tym razem przydarzy się bohaterom i co przeszkodzi im we wspólnym życiu, dowiemy się sięgając po "Piekielną miłość".

Nieoczekiwanie Nicole zostaje porwana. Na dodatek w tak okrutny i pozbawiony skrupułów sposób, że traci wszelką nadzieję na ratunek. Gangsterzy są bezwzględni: okazuje się, że mają o wiele większe plany wobec niej niż "tylko" uprowadzenie. Jednocześnie Marcus powoli popada w obłęd z powodu sytuacji, w której się znalazł. Jego ukochana po raz kolejny nie może być z nim, a on kompletnie nie wie, co mógłby zrobić. Nie wie, gdzie jej szukać, kogo poprosić o pomoc.

Nieoczekiwanie do Marcusa odzywa się potencjalny wróg, ktoś z drugiej strony barykady. Proponuje dziwną i niespotykaną pomoc, a chociaż mężczyzna uważa, że jej nie potrzebuje, zaczyna zastanawiać się nad całą sytuacją. Zdrajca przecież nie może mu pomóc! Czy to pułapka? Zresztą nie chodzi tu wcale o honor. Przede wszystkim musi uratować Nicole.

"Piekielna miłość" to powieść, w której do końca nie wiemy, jakie czeka nas zakończenie. Z jednej strony wydaje się, że miłość może przetrwać wszystko. Z drugiej, nie każda bajka kończy się szczęśliwym zakończeniem. Jak więc będzie w tym przypadku, gdzie wszystkie znaki mówią nam, że nie ma już ratunku dla zakochanych?

K. N. Haner to pseudonim polskiej pisarki, które zadebiutowała w 2015 roku powieścią "Na szczycie". Tworzy głównie literaturę dla kobiet, a jej seria o Morfeuszu uzyskała miano bestsellerowej!

 • Autor: 

  K.N. Haner

 • Wydawnictwo: 

  Editiored

 • Ilość stron: 

  384

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 21 cm

 • EAN: 

  9788328338395

Polecane tytuły z tej samej półki