Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 33239
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny

Wkrocz do wyjątkowego świata tytułowego cwaniaczka Grega Heffleya.

Tym razem bohaterowi przyjdzie się zmierzyć z miłosnymi rozterkami i przygodami w wyjątkowym dniu święta zakochanych. Greg Heffley nie należy do grona wysokich osiłków, jest raczej chuderlawym chłopcem, który stale musi ustępować silniejszym od siebie.

W gimnazjum, do którego uczęszcza nasz bohater, podział na silnych i słabeuszy jest bardzo wyraźny, Greg nie ustaje jednak w zmaganiach z otaczającą go rzeczywistością i chwyta się różnych przemyślanych sposobów, dzięki którym może przechytrzyć swoją konkurencję. W tomie siódmym nasz sympatyczny bohater przekona się, że miłość niejedno ma imię. Luty to miesiąc wszystkich zakochanych, pełen szkolnych potańcówek i buzujących hormonów.

Greg nie zamierza podpierać ścian podczas tegorocznego balu walentynkowego i za wszelką cenę postara się znaleźć odpowiednią partnerkę. Jeff Kinney jest twórcą internetowych gier komputerowych oraz serii książek „Dziennik cwaniaczka”, numeru jeden na liście bestsellerów „New York Timesa”. W 2009 roku czasopismo „Time” umieściło go wśród Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata.

Jeff stworzył też poptropica.com, jeden z Pięćdziesięciu Najlepszych Portali Internetowych według „Time”.

Dzieciństwo spędził w Waszyngtonie, a w 1995 roku przeniósł się do Nowej Anglii. Obecnie mieszka na południu Massachusetts z żoną i dwoma synami.

 • Autor: 

  Jeff Kinney

 • Wydawnictwo: 

  Nasza Księgarnia

 • Ilość stron: 

  224

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  14 x 20 cm

 • EAN: 

  9788310137944

Polecane tytuły z tej samej półki