Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34213
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Vesper

Rafał po rozstaniu z Martą traci sens życia i podejmuje próbę samobójczą. Z depresji próbuje wyciągnąć go babcia, którą odwiedza w Pogorzelisku, zapadłej wsi na Lubelszczyźnie, gdzie jako dziecko spędzał wakacje. Bardzo szybko okazuje się, że sielska atmosfera z pozoru prostszego życia skrywa jeszcze większe koszmary niż te, przed którymi uciekał.

Rafał zaczyna balansować na granicy rzeczywistości i przerażających wizji, zrodzonych w jego udręczonym umyśle. Ta pozornie beztroska wieś staje się miejscem coraz dziwniejszych zdarzeń, przemieniających narastający niepokój w paniczny strach.

Wkrótce demony, przebudzone w zapadłej i wyludnionej wsi, zaczynają wkraczać w życie Marty, dawnej ukochanej Rafała. Coraz brutalniej i z coraz większą bezwzględnością.

„Pętla” to wciągająca powieść pełna tajemnic i mroku. Napisana z niezwykłą lekkością i swobodą, miejscami przesycona jest gorzką ironią i poczuciem humoru, właściwymi dla oryginalnego stylu Kamila Staniszka.

Kamil Staniszek – dziennikarz, pisarz, publicysta, wydawca gazety regionalnej „Kurier Południowy” oraz portalu informacyjnego PiasecznoNEWS.pl. Debiutował w 2001 roku opowiadaniem „Gracz” w „Nowej Fantastyce”.

Autor dwóch powieści kryminalnych: Kocia morda oraz Zemsta ma smak czerwieni. Wielki pasjonat muzyki metalowej, o której od lat pisze pod pseudonimem Maria Konopnicka.

 • Autor: 

  Kamil Staniszek

 • Wydawnictwo: 

  Vesper

 • Ilość stron: 

  272

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  14 x 20,5 cm

 • EAN: 

  9788377313992

Polecane tytuły z tej samej półki