Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 34606
Sprzedaż hurtowa: Prawdopodobna możliwość zamówienia większej ilości produktu z magazynu. Skontaktuj się z nami.
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 250 zł! Najtańsza wysyłka poniżej 250 zł od: 8.99 PLN

Co, jeśli okaże się, że okłamuje cię osoba, której ufasz najbardziej na świecie?

„Mają niewłaściwą osobę. Popełnili błąd. Policja bez przerwy myli tropy, prawda? Mówią o tym w każdym filmie dokumentalnym. Nie ma mowy, żeby moja matka, jedyny rodzic, jakiego kiedykolwiek miałam, mogła zrobić coś tak potwornego. Moja matka jest troskliwa. Myśli o innych. Wszystkich stawia przed sobą, a mnie przede wszystkim. Nie jest typem osoby, która mogłaby zrobić coś takiego. Czy całe moje życie jest kłamstwem? Muszę poznać prawdę. Ale im więcej wiem, tym bardziej jestem przerażona. Zaczynam się zastanawiać, czy tracę kontakt z rzeczywistością, czy może moja własna córka jest w niebezpieczeństwie? Na pewno jednak coś tu się nie zgadza”. (fragment książki)

Niezmiernie wciągający thriller psychologiczny, idealny dla fanów Gillian Flynn, Ruth Ware i Lisy Jewell.

  • Białystok - ul. Marii Skłodowskiej - Curie 14a: 

    4

  • Bydgoszcz - Ul. Gdańska 9: 

    6

  • Gorzów Wlkp. - Ul. Sikorskiego 106: 

    3

  • Katowice - Trasa Nikodema i Józefa Renców 30: 

    0

  • Katowice - Ul. 3-go Maja 13: 

    3

  • Kielce - Ul.Sienkiewicza 56: 

    8

  • Kraków - Ul. Floriańska 15: 

    3

  • Lublin - Auchan Ul. Chodźki 14: 

    3

  • Lublin - Ul. Krakowskie Przedmieście 58: 

    5

  • Łódź - Al. Piłsudskiego 6 (Central 2): 

    14

  • Opole - Ul. Krakowska 43: 

    10

  • Poznań - Św. Marcin 76: 

    7

  • Rzeszów 2 - 3 Maja 4: 

    2

  • Warszawa - Auchan - Ul. Brukowa 25 : 

    2

  • Warszawa - Auchan - Ul. Modlińska 8 : 

    2

  • Warszawa - Ul. Targowa 71: 

    3

  • Wrocław - Ul. Oławska 18: 

    9

  • Zamość - Ul. Solna 3: 

    5

  • Autor: 

    Miranda Smith

  • Wydawnictwo: 

    Filia

  • Ilość stron: 

    352

  • Oprawa: 

    miękka

  • Format: 

    13,5 x 20,5 cm

  • EAN: 

    9788381957151

Polecamy