Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 36116
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Czwarta Strona

Najbardziej znana autorka świątecznych opowieści, Natalia Sońska, zaprasza do piernikowego zakątka - usiądź wygodnie, zrelaksuj się i weź do ręki książkę, która przeniesie Cię w sam środek śnieżnej scenerii polskich gór.

,,Słuchaj głosu serca"

Jagna od zawsze kochała góry - tę miłość ma we krwi, bo z Zakopanego pochodzą jej mama i babcia. Choć rodzina wypytuje o potencjalnego narzeczonego, Jagna jest samotna. Ma tylko pracę i codzienne obowiązki w oddalonym od przepięknego południa Polski dużym mieście. Gdy wreszcie poznaje wymarzonego mężczyznę, zaprasza go na święta do rodzinnego domu, by poznał jej bliskich. Jednak mama Jagny, rodowita góralka z charakterem, niechętnie patrzy na jej nowego wybranka.

Czy kobieca intuicja dobrze jej podpowiada? Jagna jest przecież tak szczęśliwie zakochana? Kto w tej pięknej bajce okaże się złym wilkiem, a kto uratuje niewinne serce? Przekonajcie się same!

,,Uwierz w miłość, Calineczko"

To niezwykła opowieść o Mai, która pozostaje wierna swoim marzeniom niczym baśniowa Calineczka. Nie ma nic wspanialszego niż dwie bratnie dusze, które spotykają się po latach. Chciałoby się wykrzyknąć, że miłość zawsze znajdzie właściwą drogę. Jednak rzeczywistość może nas zaskoczyć, a pozory potrafią mylić? Los pisze dla Mai swój własny scenariusz. Nadopiekuńcza ciotka usiłuje po swojemu ułożyć życie dziewczyny, lecz nie tylko ona? Czy świąteczny czas okaże się dla Mai łaskawy? Przekonaj się, że małe cuda są możliwe ? wystarczy w nie tylko uwierzyć.

 • Autor: 

  Natalia Sońska

 • Wydawnictwo: 

  Czwarta Strona

 • Ilość stron: 

  688

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 21,5 cm

 • EAN: 

  9788366657588

Polecane tytuły z tej samej półki