Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 36118
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Czwarta Strona

Pakiet świątecznych rozgrzewających serce opowieści, dzięki którym wyruszysz w podróż do świata pełnego zimowej magii!

Joanna Szarańska zaprasza do Krainy Zeszłorocznych Choinek.

W pewien listopadowy poranek w urokliwym miasteczku swoje podwoje otwiera sklepik ze świątecznymi dekoracjami o intrygującej nazwie Kraina Zeszłorocznych Choinek. Sklep jest wyjątkowy; nie ma w nim dwóch takich samych ozdób, nie ma też cen. Jego wnętrze wypełnia atmosfera ciepła i miłości, a każdy z klientów znajduje w nim nie tylko idealną choinkową dekorację, bombkę czy aniołka, ale coś jeszcze…

To właśnie tutaj splatają się drogi i losy mieszkańców miasteczka oraz przyjezdnych. Powracają wspomnienia dawnych uczuć i strat, nawiązują się nowe miłości i przyjaźnie. Czy wszystkie relacje uda się naprawić przed wigilijnym wieczorem? Skąd wzięła się nazwa sklepu? I jak wiele wspólnego ma z miejscem, do którego odchodzą choinki, kiedy kończy się Gwiazdka?

Wraz z Sylwią Trojanowską odwiedź Wzgórza Świątecznych Życzeń, miejsce, gdzie spełniają się marzenia!

Kilka tygodni przed Wigilią świat pokrywa się białym puchem, wyjątkowo smakuje szarlotka z cynamonem, a uśmiech na twarzy wywołuje widok ukochanej osoby i girlandy świateł. W Świeradowie-Zdroju nie wszyscy jednak cieszą się na nadchodzące święta, a codzienne troski zaprzątają myśli mieszkańców.

Czy ten szczególny czas otuli osamotnionych, pomoże pogodzić zwaśnionych i otworzy serca zamkniętych na miłość? A przede wszystkim, czy tajemnice z przeszłości pozwolą na spotkanie się przy wigilijnym stole? W święta, kiedy ustają spory i miłość zwycięża, wszystko jest możliwe!

 • Autor: 

  Joanna Szarańska, Sylwia Trojanowska

 • Wydawnictwo: 

  Czwarta Strona

 • Ilość stron: 

  826

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 21,5 cm

 • EAN: 

  9788367054331

Polecane tytuły z tej samej półki