Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 35940
Sprzedaż hurtowa: Brak w magazynie centralnym. Sprowadzenie większej ilości tego tytułu niemożliwe.
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Darmowa wysyłka od 250 zł! Najtańsza wysyłka poniżej 250 zł od: 8.99 PLN

Olbrzymie ambicje i jeszcze większe kłamstewka.

Bo w trosce o własne dzieci jesteśmy gotowi na wszystko…

Szkoła geniuszy to wciągająca i ponadczasowa opowieść o rodzicielskich ambicjach, presji i przywilejach społecznych, idealna dla fanów Liane Moriarty, Nicka Hornby’ego, Toma Perrotty czy Celeste Ng.

Przejmująca i trzymająca w napięciu powieść osadzona we współczesnych realiach, w świecie ustosunkowanych, żyjących w luksusie ludzi, na końcu której okazuje się, że miłość, podobnie jak dziecięce talenty, ma wiele twarzy.

Szkoła geniuszy - przedmiot marzeń każdego rodzica. Bo jeśli twoje dziecko będzie miało szczęście i się dostanie, wszystkie drzwi staną przed nim otworem: Harvard, Stanford, Cambridge, Sorbona…

„Błyskotliwa i bardzo na czasie”. - „People”

„Holsinger przedstawia helikopterowych rodziców z tak wielką precyzją, że rozumiemy ich motywacje, pragnienia, wręcz odczuwamy ich dumę… [Szkoła geniuszy] demaskuje łatwość, z jaką kumulacja dobrych intencji, błahych grzeszków i iluzji, którymi się karmimy, prowadzi do machlojek na skalę zainteresowania agentów FBI”. - „The New Yorker”

  • Białystok - ul. Marii Skłodowskiej - Curie 14a: 

    0

  • Bydgoszcz - Ul. Gdańska 9: 

    2

  • Gorzów Wlkp. - Ul. Sikorskiego 106: 

    3

  • Katowice - Trasa Nikodema i Józefa Renców 30: 

    2

  • Katowice - Ul. 3-go Maja 13: 

    0

  • Kielce - Ul.Sienkiewicza 56: 

    2

  • Kraków - Ul. Floriańska 15: 

    0

  • Lublin - Auchan Ul. Chodźki 14: 

    0

  • Lublin - Ul. Krakowskie Przedmieście 58: 

    0

  • Łódź - Al. Piłsudskiego 6 (Central 2): 

    5

  • Opole - Ul. Krakowska 43: 

    2

  • Poznań - Św. Marcin 76: 

    1

  • Rzeszów 2 - 3 Maja 4: 

    1

  • Warszawa - Auchan - Ul. Brukowa 25 : 

    0

  • Warszawa - Auchan - Ul. Modlińska 8 : 

    0

  • Warszawa - Ul. Targowa 71: 

    0

  • Wrocław - Ul. Oławska 18: 

    0

  • Zamość - Ul. Solna 3: 

    0

  • Autor: 

    Bruce Holsinger

  • Wydawnictwo: 

    Prószyński i Spółka

  • Ilość stron: 

    600

  • Oprawa: 

    miękka

  • Format: 

    13,5 x 20,5 cm

  • EAN: 

    9788381693516

Polecamy