Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 35552
Książka w magazynie sklepu online. Kompletowanie zamówienia mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Laurum

Czy wiesz jak to jest czuć za bardzo? Postrzegać świat sercem, nie umysłem? Walczyć każdego dnia, by negatywne emocje nie wtapiały się w Twój układ nerwowy? Nie poddawaj się. Opowieści, które tu poznasz, każdego dnia przypomną Ci, byś tego nie robił!

W 2006 roku Jamie Tworkowski napisał historię, którą nazwał To Write Love on Her Arms (Wypisz miłość na jej ramionach) o pomaganiu przyjaciółce w wydobyciu się z uzależnienia od narkotyków, depresji i samookaleczania. Historia ta była tak piękna, że dała początek organizacji o takiej samej nazwie. Obecnie To Write Love on Her Arms (TWLOHA) jest znanym międzynarodowym liderem w dziedzinie zapobiegania samobójstwom oraz źródłem nadziei i wsparcia dla ludzi na całym świecie. Jego książka Emocje za bardzo to celebracja nadziei, pełnego zachwytu zadumania i tego, co znaczy być człowiekiem.

Z indywidualnych historii, które dotyczą walki każdego dnia, wielu ludzi czerpie słowa nadziei i wsparcia w momentach straty; większość opowiadań w tej książce zachęca czytelników, by przyznali, że w cierpieniu nie ma nic złego, i poprosili o pomoc.

Emocje za bardzo to istotny głos płynący od najważniejszych reprezentantów naszego pokolenia.

„Słyszałem niezliczone historie od ludzi, którzy byli zranieni, samotni, zagubieni, a nawet mieli skłonności samobójcze oni wszyscy potrafili znaleźć nadzieję w słowach Jamiego”. Fragment słowa wstępnego napisanego przez Donalda Millera, autora znajdującej się na liście bestsellerów „New York Timesa” książki Scary Close and Blue Like Jazz

„Bardzo rzadko jestem zainspirowany tym, co przynosi mi życie. Spotkanie z Jamie'em było jednym z takich momentów. Jamie ma olbrzymie serce i kiedy mówi Wiele dla mnie znaczysz, wierzysz mu”. – Alex Morgan, członkini narodowej reprezentacji Stanów Zjednoczonych w koszykówce

Jamie Tworkowski jest założycielem organizacji To Write Love on Her Arms, ruchu non profit, który ma na celu pomoc ludziom walczącym z depresją, uzależnieniami, próbami samookaleczenia i myślami samobójczymi. Większość czasu spędza w drodze, opowiadając inspirujące historie i dodając sił ludziom na uczelniach oraz podczas koncertów i festiwali muzycznych. Jamie udzielał wywiadów NBC Nightly News, CBS Sunday Morning i magazynowi Rolling Stone. Jest szczęśliwym wujkiem i mieszka w Melbourne na Florydzie.

 • Autor: 

  Jamie Tworkowski

 • Wydawnictwo: 

  Laurum

 • Ilość stron: 

  214

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  16 x 23 cm

 • EAN: 

  9788380875012

Polecane tytuły z tej samej półki