Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 35278
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Marginesy

"Piękne kłamstwa" to zniewalająca historia, która udowadnia, że nigdy nie możesz być do końca pewny, czy to, w co wierzysz, jest prawdziwe!

Zdrada, gwałtowne namiętności i uczucia, które prowadzą do najgorszego...

Poznaj historię Harry'ego i wraz z nim spróbuj odkryć, kto mówi prawdę!

Harry zawsze lubił rozmawiać z Alice - jego macocha nie zawsze umiała się z nim porozumieć, ale wiele siły włożyła w to, by mu pomagać, gdy tego potrzebował. Gdy jego ojciec umiera, Harry wraca do dawnego domu i tam ponownie spotyka Alice, która wygląda zniewalająco - tak, jak zapamiętał. Razem próbują ustalić, co właściwie stoi za śmiercią najbliższej im osoby, i zastanawiają się, jakie decyzje podjąć w sprawie majątku, który zostawił po sobie zmarły.

Do Maine przyjeżdża także tajemnicza Grace, która szybko nawiązuje bliższy kontakt z Harrym. Mężczyzna podejrzewa jednak, że dziewczyna nie mówi mu wszystkiego i wie coś o jego rodzinie - coś, co być może do tej pory było skrupulatnie ukrywane. Między nimi rodzi się namiętność, ale to nie koniec - Harry odkrywa, że i Alice z każdym dniem coraz bardziej się do niego zbliża. Choć mu to pochlebia, nie może wyzbyć się poczucia, że obie kobiety kryją mroczne tajemnice. Gdy Harry dowiaduje się, że jego ojca prawdopodobnie ktoś zabił, sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana…

 • Autor: 

  Peter Swanson

 • Wydawnictwo: 

  Marginesy

 • Ilość stron: 

  432

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788366335776

Polecane tytuły z tej samej półki