Wczytuję dane...
Numer katalogowy: 35280
Książka w magazynie. Kompletowanie zamówienia-mniej niż: 24 godziny
Wydawca: Marginesy

"Tangerynka'' to niezwykła powieść o obsesyjnej miłości i sekretach z przeszłości, które wracają ze zdwojoną siłą.

Skomplikowane relacje, kłopoty psychiczne i mroczny klimat, mimo upalnego, słonecznego Tangeru. Musisz przeżyć tę nietypową podróż!

Alice Shipley jest młodą dziewczyną, która nie radzi sobie z przytłaczającymi ją problemami. Niedawno przeprowadziła się do afrykańskiego Tangeru, położonego na terenie Maroka. Upalny klimat oraz potworny chaos miasta, sprawia, że bohaterka boi się wychodzić z mieszkania i czuje, że nie pasuje do otaczającej ją rzeczywistości. Dodatkowo, jako świeżo upieczona mężatka, zdaje sobie sprawę, że jej mąż, biorąc ją za żonę, tak naprawdę nie kierował się miłością.

Kobieta popada w coraz większe kłopoty, załamuje się psychicznie, a zbyt często wspominane wydarzenia z przeszłości jedynie potęgują jej lęk i załamanie. Tutaj musi wydarzyć się coś złego...

Lucy Mason jest dawną przyjaciółką Alice ze studiów, jednak po tragicznym wypadku zerwały wszelkie kontakty. Teraz Lucy niespodziewanie zjawia się w Tangerze i chce za wszelką ceną odnowić relację. Jest całkowitym przeciwieństwem Alice: nieustraszona i niepokonana. Czy pomoże jej przełamać lęki i zacząć żyć pełnią życia? Tylko czemu Alice nie może pozbyć się dziwnego przeczucia, że cały czas ktoś ją osacza i nią manipuluje? Na dodatek w niewyjaśnionych okolicznościach znika jej wybranek, John.

Czy Lucy ma z tym coś wspólnego? Alice powoli zaczyna wątpić we wszystko, co niegdyś wydawało jej się słuszne i logiczne, a rozpacz bierze górę nad rozumem…

 • Autor: 

  Christine Mangan

 • Wydawnictwo: 

  Marginesy

 • Ilość stron: 

  320

 • Oprawa: 

  miękka

 • Format: 

  13,5 x 21 cm

 • EAN: 

  9788366140172

Polecane tytuły z tej samej półki